› sport
09:00 / 28.08.2015

GKS Wikielec - Olimpia Elbląg LIVE

GKS Wikielec - Olimpia Elbląg LIVE

fot. Bartłomiej Ryś

Podopieczni trenera Adama Borosa będzie pierwszy raz w tym sezonie bronić pierwszego miejsca w III lidze. Rywalem będzie na wyjeździe GKS Wikielec. Spotkanie w sobotę o godzinie 17.00.

Sprawdź relację tutaj

Olimpia jest w niezłej formie. Od 18 spotkań zawodnicy trenera Borosa nie przegrali spotkania w lidze. Wykorzystali okazję by awansować na szczyt więc teraz nie odpuszczą następnym przeciwnikom. Jak na razie kibice nie mogą mieć pretensji do gry w formacji obrony. Olimpia dała sobie strzelić tylko jedną bramkę. Nawet w rywalizacji wyjazdowej z Warmią Grajewo było czyste konto.

Kapitan elblążan Dawid Kubowicz często włącza się do akcji ofensywnych. Nawet asystował przy bramce Kamila Kuczkowskiego z Granicą Kętrzyn więc jest ważną postacią Olimpii. Mimo dopisywania następnych punktów trener może mieć zastrzeżenia dotyczące skutecznej postawy zawodników w bramkowych sytuacjach. Dobrze to wyglądało z Grajewem więc warto byłoby to przekuć na rywalizację z Wikielcem

Beniaminek zajął drugą pozycję w czwartej lidze. W tych rozgrywkach ograł tylko niedawnego mistrza na tamtym poziomie sportowym. Kadrę wzmocnił Piotr Karłowicz, który został wypożyczony z Stomilu Olsztyn. Wikielec potrafił zremisować na własnym terenie z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. To sprawia, że nie można lekceważyć rywala.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%