› bieżące
19:21 / 05.12.2013

Golden Retrivery i ich właściciele będą kwestowali w WOŚP

Golden Retrivery i ich właściciele będą kwestowali w WOŚP

fot. nadesłane

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Również w naszym mieście trwają prace nad przygotowaniem kolejnego, już XXII finału Orkiestry. Tradycyjnie na ulicach Elbląga pojawią się wolontariusze z puszkami, w tym roku po raz pierwszy pieniądze zbierać będą Golden Retrivery i ich właściciele.

Na Facebooku powstała inicjatywa aby zjednoczyć i zintegrować elbląskie Goldeny i ich właścicieli.

„Pragniemy stworzyć grupę, która chce zrobić coś dla innych, całkowicie bezinteresownie, nie jesteśmy żadnym stowarzyszeniem, pomagamy bo lubimy.”- mówi inicjatorka przedsięwzięcia i opiekunka Trufli- Agnieszka Adamczyk.

Grupa psiaków i ich właściciele kwestować będą na Starym Mieście, będzie to okazja szczególnie dla dzieci, aby pobawić się z dużym psem czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Na Facebook’owej stronie będzie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące poczynań „Elbląskich Goldenów”, planowanych spotkań i relacji z tegorocznej kwesty, w końcu finał już niebawem. Jeżeli ktoś z Państwa ma ochotę dołączyć do tej grupy, prosimy o kontakt przez fanpage https://www.facebook.com/goldenwospelblag

Machamy puszystymi ogonkami i Sie Ma !

Michał Gzowski

5
2
oceń tekst 7 głosów 71%