› sport
11:15 / 17.06.2017

Golf & Cars. Auta tuningowe, motocykle i nauka gry w golfa. Zapraszamy całe rodziny!

Golf & Cars. Auta tuningowe, motocykle i nauka gry w golfa. Zapraszamy całe rodziny!

Już 17-18 czerwca, na polu golfowym Sand Valley Golf Resort w Pasłęku będzie miało miejsce wielkie święto motoryzacji i tuningu, połączone z gra w golfa. Ta jedyna tego typu impreza w naszym regionie rozpocznie się o godzinie 12.00.

Organizatorzy przewidują prezentację samochodów tuningowych i motocyklów. Ponadto odbędzie się turniej golfa, jak również przewidziano naukę tej gry (mini akademia golfa) - każdy będzie mógł spróbować swoich sił w prawidlowym uderzaniu piłeczki i trafianiu do celu.

18 czerwca będzie można podziwiać auta oraz motocykle klasyczne, które przyjadą z Trójmiasta. O godzinie 16.00 rozpocznie się rajd WRC.

Pomysłodwcy wydarzenia zapraszają wszystkich, szczególnie mile widziane są całe rodziny z dziećmi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na  miejscu organizatorzy zapewniają catering, lody tajskie, dmuchańce dla dzieci i wiele innych atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Będzie możliwość przejechania się autami testowymi, które zostaną na tę okoliczność użyczone przez jednego z największych dilerów  samochodowych w Polsce. 

Pole golfowe Sand Valley Golf Resort w Pasłęku zmieni się wkrótce w miejsce, gdzie obowiązkowo powinien pojawić się każdy fan motoryzacji i tuningu. Orientacyjny plan imprezy może się zmienić ze względu na warunki atmosferyczne i liczbę ucezstników.

Do zobaczenia w Pasłęku!

Zobaczcie jak było rok temu

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%