› bieżące
10:11 / 05.08.2014

GRAFATAK - Nowa nadzieja - szukamy chętnych do kolejnego pojedynku!

GRAFATAK - Nowa nadzieja - szukamy chętnych do kolejnego pojedynku!

fot. Bartłomiej Ryś

Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? zaprasza wszystkich amatorów, pasjonatów i profesjonalistów do udziału w kolejnej odsłonie bitwy na rysunki - GRAFATAK, która odbędzie się 29 sierpnia pod Ratuszem Staromiejskim. Szukamy konkurenta dla Edzi, która w cuglach wygrała pierwszy odcinek tegorocznej bitwy. Zgłoszenia wraz z próbkami prac prosimy wysyłać na adres skcojest@gmail.com

Przypomnijmy: pierwsza bitwa tegorocznej edycji GRAFATAK - Nowa Nadzieja odbyła się 25 lipca. Była to edycja plenerowa, a w szranki stanęli Edzia i Edward, którzy dzielnie zmagali się z tematem "MACHINA". Po 3 godzinach wyczerpującego pojedynku, głosami tłumnie zgromadzonej przed sztalugami publiczności, zwycięskie 200 zł odebrała Edzia. Kolejna edycja zapowiada się równie emocjonująco, bo także będzie to bitwa plenerowa.

Do udziału zapraszamy osoby w jakimś stopniu posługujące się pędzlem/ołówkiem/flamastrem i orientujące się, do czego służy płótno na sztaludze. Tydzień przed bitwą ujawnimy tematy, z których jeden zostanie wylosowany tuż przed bitwą. Na wykonanie pracy uczestnicy będą mieli 3 godziny. O zwycięstwie decyduje publiczność, dobrze zatem jest zaprosić na wydarzenie jak największą liczbę swoich znajomych.

Nagrodą jest 200 zł oraz zasilenie panteonu zwycięzców Grafatak, nie wspominając o sławie i uwielbieniu tłumów.

Zapraszamy Organizatorzy

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%