08:07 / 03.10.2017

Groził rodzinie spaleniem mieszkania - trafił do więziennej celi

Groził rodzinie spaleniem mieszkania - trafił do więziennej celi

fot. internet

Na 3 miesiące trafił do Zakładu Karnego 46-letni mieszkaniec gm. Lelkowo, który wszczął awanturę domową w mieszkaniu i groził spaleniem mieszkania wraz z rodziną. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie przez dzielnicowego, który kontrolował rodzinę w ramach procedury Niebieskiej Karty.

Policyjna interwecja w mieszkaniu sprawcy przemocy domowej zakończyła się dla 46-letniego mieszkańca gm. Lelkowo zatrzymaniem w Zakładzie Karnym. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę w mieszkaniu, znęcał się psychicznie nad żoną, groził jej pozbawieniem życia i spaleniem mieszkania.

Zdesperowanna kobieta poinformowała o wszystkim dzielnicowego, który odwiedzał rodzinę w ramach procedury Niebieskiej Karty. Dzielnicowy bardzo dobrze znał sytuację zgłaszającej, wiedział, że 46-latek został skazany prawomocnym wyrokiem za znęcanie się nad rodziną. Widząc jego zachowanie odizolował awanturnika od rodziny. O całej stytuacji policjanci powiadomili kuratora zawodowego.

Mężyczna spędził dwie noce w policyjnym areszcie. W tym czasie dzięki współdziałaniu policjantów i kuratora sędzia wydał postanowienie o natychmiastowym umieszczeniu sprawcy w Zakładzie Karnym. I tak z policyjnej celi awanturnik domowy trafił na najbliższe trzy miesiące do Zakładu Karnego.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%