› bieżące
15:24 / 16.09.2013

Groźna bójka na stacji Lotos. Sprawca przyznaje się do winy

Groźna bójka na stacji Lotos. Sprawca przyznaje się do winy

Elbląskiej policji udało się uchwycić sprawcę pobicia, które miało miejsce w nocy, tuż po tegorocznym Święcie Chleba. Poszkodowany 32-latek ze złamaną czaszką walczył w szpitalu o życie. Nagrania z monitoringu nie były wyraźne. Za pomoc w ustaleniu sprawcy policja wyznaczyła nagrodę.

Około godziny 1.00 w nocy, w okolicach stacji benzynowej Lotos przy ulicy Teatralnej doszło do bójki. Jedna osoba została pokrzywdzona. W wyniku zdarzenia 32-letni mężczyzna trafił z urazem czaszki do szpitala. Przez kilka dni ofiara była w śpiączce.

Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu nie udzielił nam informacji na temat okoliczności złapania sprawcy pobicia. Jak przyznaje jednak: - Sprawca dobrowolnie poddaje się prokuraturze. Nie możemy zdradzić szczegółów postępowania, ponieważ trwa śledztwo. Sprawcy zostały postawione zarzuty. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że 1 września na stacji Lotos doszło do kłótni między młodymi mężczyznami, która przerodziła się w bójkę. - Na miejsce został wezwany patrol policji, jednak kiedy funkcjonariusze przyjechali, to sprawców bójki już nie było.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%