› policja
20:42 / 18.04.2016

Groźne zderzenie czołowe na Węźle Wschód. Uczestnik walczy o życie

Groźne zderzenie czołowe na Węźle Wschód. Uczestnik walczy o życie

Dziś, 18 kwietnia, około godziny 11:30 doszło do bardzo mocnego zderzenia samochodu ciężarowego z dostawczym na węźle Wschód Elbląg. Do szpitala w bardzo ciężkim stanie został zabrany kierowca mniejszego pojazdu. Strażacy mieli problem z wydostaniem go z kabiny.

Do zderzenia czołowego obu pojazdów doszło przy zjeździe z węzła Wschód Elbląg na Braniewo. Ze wstępnego rozpoznania policjantów, 38-letni kierujący ciężarowym manem z nieznanych przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do silnego zderzenia z dostawczym iveco. Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce zdarzenia, miały olbrzymi problem z wydostaniem z kabiny zakleszczonego kierowcy iveco. Wreszcie, dzięki interwencji strażaków, nieprzytomny mężczyzna w stanie ciężkim trafił w ręce ratowników medycznych. Teraz walczy o życie w szpitalu.

Kierujący ciężarowym manem wyszedł z tego zdarzenia praktycznie bez szwanku. Nie przyznaje się do tego, że zjechał na przeciwległy pas ruchu. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%