› rozwój i edukacja
08:38 / 13.12.2012

Grudniowe spotkanie z bajką czytaną, która rozwija wyobraźnię

Grudniowe spotkanie z bajką czytaną, która rozwija wyobraźnię

fot. www.swiatowid.elblag.pl

W nadchodzącą sobotę, 15 grudnia, w CSE „Światowid" odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu „Bajkowy weekend dla najmłodszych". To spotkanie z bajką czytaną, która rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, kształtuje osobowość, koncentruje uwagę, relaksuje, rozwija umysł, kształtuje system wartości, poszerza wiedzę o życiu i świecie, daje dobre wzorce postępowania oraz uwrażliwia na potrzeby innych.
 
Tegoroczny „Bajkowy weekend dla najmłodszych" to już szósta edycja projektu. Realizowany od września, skupiał się na spotkaniach organizowanych dla dzieci, ich rodziców i opiekunów.
 
Na ostatnim, grudniowym spotkaniu powrócimy do tematu z listopadowego czytania -€“ będą bajki o krasnoludkach, Gęboludzie i Pomponie. Poza tym dzieci będą animować dużymi lalkami z włóczki - Panem Leonem i Panią Leokadią.
 
„Bajkowy weekend dla najmłodszych” to propozycja CSE „Światowid" dla dzieci  w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Bajki, tradycyjnie już, przeczyta Irena Adamiak - aktorka Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.
 
Najbliższe spotkanie w ramach „Bajkowego weekendu dla najmłodszych” odbędzie się w sobotę, 15 grudnia o godz. 11.00, na Scenie na Piętrze w CSE „Światowid”. Wstęp wolny.
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%