› bieżące
09:00 / 02.06.2014

Grupa GrooveBusterz w klubie Oxiden! Zobacz fotorelację z koncertu

Grupa GrooveBusterz w klubie Oxiden! Zobacz fotorelację z koncertu

fot. Bartłomiej Ryś

Pamiętacie świetne weekendowe imprezy w klubie Oxiden? Niestety, dziś już poniedziałek, a więc powrót do pracy, szkoły, uczelni. Na otarcie łez serdecznie zapraszamy do pierwszego podsumowania minionego weekendu w klubie. Zaczynamy od piątku i koncertu grupy GrooveBusterz!

To był naprawdę znakomity weekend w klubie Oxiden. W dalszym ciągu dech w piersiach zapiera nowe wnętrze lokalu. Jest więcej miejsca, loże są o wiele lepiej rozlokowane, a nowoczesne światła robią wrażenie na każdym imprezowiczu. „Coś pięknego” - słyszymy w rozmowie z gośćmi lokalu.

Zacznijmy nasze podsumowanie od piątku. W znakomity klimat wprowadził rezydent klubu DJ Kowal, potem było już tylko lepiej. Na scenie zaprezentowała się grupa GrooveBusterz, która poderwała zarówno do tańca, jak i śpiewania całą salę. Świetny wokal, znane hity, kapitalny kontakt wokalistki z publicznością no i piękne tancerki w tle. Czy może być coś lepszego? Oczywiście, że może. Kolejny weekend w klubie Oxiden! A tymczasem zapraszamy serdecznie do fotorelacji.

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%