› bieżące
16:57 / 10.04.2013

Grupa Żywiec przyjmuje na płatne staże do browaru

Grupa Żywiec przyjmuje na płatne staże do browaru

Jeszcze tylko przez tydzień można aplikować na staż w Grupie Żywiec. Unikalny, roczny program stażowy jest płatny i realizowany jest na podstawie umowy o pracę. To doskonały sposób, aby zyskać rozpoznawalne doświadczenie zawodowe a może nawet znaleźć stałe zatrudnienie w Grupie Żywiec, która jest najlepszym pracodawcą w branży FMCG.

Organizowany już od 12 lat program stażowy Grupy Żywiec promuje ambitne i zdolne osoby. Przeznaczony jest dla studentów kończących naukę oraz absolwentów, którzy posiadają nie więcej niż 2 lata doświadczenia zawodowego. Obecnie Grupa Żywiec poszukuje stażystów do działów sprzedaży, marketingu, logistyki, finansów a także jako jedna z nielicznych firm w Polsce - do działu produkcji. Aplikację można wysyłać do 14 kwietnia br. przy wykorzystaniu danych adresowych określonych niżej.

Stażyści Grupy Żywiec realizują roczny, płatny program, opracowywany dla każdego uczestnika indywidualnie. W czasie programu osoba na stażu bierze udział w kilku projektach w rożnych działach dużej firmy piwowarskiej, a o jej rozwój osobowy i zawodowy dba kilku ekspertów Grupy Żywiec. - Chcemy wykorzystać energię i zapał młodych ludzi umożliwiając im udział rozwój zawodowy i osobisty podczas realizacji interdyscyplinarnych projektów” – mówi Robert Bębenek, odpowiedzialny w Grupie Żywiec za rozwój i rekrutację.

Stażyści zyskują doświadczenie w międzynarodowej firmie, umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów, biorą udział w szkoleniach rozwijających kluczowe umiejętności i kompetencje. Ze stażystami Grupa Żywiec zawiera umowę o pracę. Korzystają oni również z przywilejów dostępnych dla wszystkich pracowników, w tym m.in. pakietu medycznego. Najlepsi z nich otrzymują propozycję dalszego rozwoju kariery w Grupie Żywiec. 90 proc. stażystów decyduje się na ten krok.

-Szukamy osób zmotywowanych i z pasją, umiejących pracować w zespole, posiadających umiejętność analitycznego myślenia, dobrze znających język angielski, z prawem jazdy kategorii B i mobilnych, ponieważ projekty z uwagi na dużą skalę działalności Grupy Żywiec mogą się być realizowane na terenie całego kraju - dodaje Robert Bębenek.

Wszystkie osoby, które chciałyby zgłosić się na staż do Grupy Żywiec prosimy o składanie aplikacji przez profil „Grupa Żywiec kariera” na Facebooku lub stronę http://www.grupazywiec.pl/kariera.

Na tej stronie internetowej publikowane są również oferty praktyk, które przez cały rok można odbywać zarówno w 5 browarach Grupy Żywiec, jak i ponad 40 oddziałach dystrybucyjnych na terenie całej Polski. Stosownie do możliwości organizacyjnych w danym czasie w Grupie Żywiec, studenci mogą odbywać 1-3 miesięczne praktyki w działach sprzedaży, produkcji, dystrybucji, marketingu oraz innych. Ilość praktykantów przyjmowanych na praktyki zależy od aktualnego zapotrzebowania.

Na praktyki można zgłaszać się przez stronę internetową http://www.grupazywiec.pl/karierabądź składając aplikacje bezpośrednio w naszych browarach i oddziałach do lokalnych działów HR Grupy Żywiec.

2
1
oceń tekst 3 głosów 67%