› bieżące
07:12 / 04.03.2013

Grzegorz Nowaczyk organizuje cykl spotkań. Dziś odbędzie się pierwsze

Grzegorz Nowaczyk organizuje cykl spotkań. Dziś odbędzie się pierwsze

Prezydent Grzegorz Nowaczyk organizuje cykl spotkań z mieszkańcami Elbląga. Włodarz chce pojawić się w każdej dzielnicy, aby rozmawiać o problemach miasta i elblążan. Już dziś pierwsze spotkanie w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Uroczej.

- 4 marca o godz. 17.30, w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Uroczej 4 odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań Grzegorza Nowaczyka – prezydenta Elbląga z mieszkańcami poszczególnych dzielnic. Zapoczątkowane w marcu spotkania będą doskonałą okazją, aby omówić najważniejsze dla elbląskich osiedli problemy i wspólnie zastanowić się nad ich rozwiązaniem. W spotkaniu wezmą udział wiceprezydenci Elbląga, dyrektorzy departamentów Urzędu Miejskiego, przedstawiciele służb mundurowych – informuje Urząd Miejski w Elblągu.

- Ogromne zainteresowanie elblążan Budżetem Obywatelskim, frekwencja na konsultacjach społecznych wyraźnie pokazały, że elblążanie chętnie angażują się w życie miasta, chcą i potrafią zmieniać swoje najbliższe otoczenie. Spotkania z mieszkańcami dzielnic to kolejny krok na drodze rozwijania naszego miasta w partnerstwie społecznym – mówi Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląga.

Od godziny 16.30, w budynku szkoły czynne będą punkty informacyjne Urzędu Miejskiego, Policji, Straży Miejskiej i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zarządu Budynków Komunalnych gdzie mieszkańcy będą mogli uzyskać pomoc w sprawach indywidualnych.

Na spotkanie organizatorzy zapraszają mieszkańców następujących ulic: Agrykola, Barona, Bażyńskiego, Beniowskiego, Bohaterów Westerplatte, Bosmańska, Bożego Ciała, Browarna od 2 do 115, Brzeska, Brzozowa, Bydgoska, Chopina, Chrobrego, Cicha, Daszyńskiego, płk. Dąbka od 5 do 128, Dolna, Donimirskich, Fałata, Górnośląska, Grudziądzka, Gwiezdna, Jaśminowa, Kajki, Karowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kopernika, Kościuszki od 86 do 154, Krakusa od 19 do 25 d, Królewiecka od 89 do 189, Krzyżanowskiego, Lubartowska, Lubraniecka, Marymoncka, Moniuszki, Narutowicza, Niska, Norwida, Okrzei, Osiedle Marynarzy, Owocowa, Paderewskiego, Pilgrima, Pionierska, Pływacka, Poprzeczna, Portowa, Próchnika, Rechniewskiego, Robotnicza od 45 do 188, Różana, Rypińska, Sikorskiego, Skłodowskiej, Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej, Sowia, Sucharskiego, Sztumska, Szymanowskiego, Świerkowa, Tczewska, Toruńska, Traugutta od 41 do 59, Urocza, Witosa, Władysława IV, Żeglarska, Żurawia.

4
4
oceń tekst 8 głosów 50%