› bieżące
12:07 / 29.08.2014

Grzybki, amfetamina i marihuana. Podejrzani pod dozorem

Grzybki, amfetamina i marihuana. Podejrzani pod dozorem

fot. portalbraniewo.pl

Policjanci pionu kryminalnego braniewskiej policji, rozpracowując środowisko zajmujące się przestępczością narkotykową, ustalili, że na terenie Braniewa dochodzi do handlu narkotykami. W miniony wtorek funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn, którzy są podejrzani w tej sprawie.

26 sierpnia, w trakcie przeszukania mieszkań, policjanci zabezpieczyli sprzęt służący do porcjowania narkotyków, grzyby halucynogenne, ponad 55 gramów białego proszku oraz blisko 10 gramów suszu roślinnego.

— Wstępne badania substancji za pomocą policyjnych testerów wykazały, że mogą to być amfetamina oraz marihuana — mówi sierż. Jolanta Ciszewska, p.o. oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. — Do policyjnego aresztu trafiło trzech podejrzanych w wieku od 28 do 38 lat. Zarzuty posiadania narkotyków usłyszeli 33 i 38-latek. Drugi z nich podejrzany jest również o posiadanie zabronionych substancji. Co więcej, dwa zarzuty posiadania usłyszał również 28-latek, który działał w recydywie. Ponadto, z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynika, że może mieć on związek z innym kryminalnym zdarzeniem.

Czynności w tej sprawie trwają, a funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Źródło : portalbraniewo.pl

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%