› rozrywka
09:38 / 02.11.2012

Halloween w elbląskim Multikinie. Było straaaasznie zabawnie

Halloween w elbląskim Multikinie. Było straaaasznie zabawnie

fot. Konrad Kosacz

Wróżki, czarownice, diabły, kościotrupy, wampiry i inne potwory. Nie, to nie jest opis horroru, ale obraz tego, jak z humorem i z pomysłem do halloweenowej zabawy podeszli najmłodsi multikinomaniacy. W środę 31 października, na godzinę przed prapremierą bajki "Hotel Transylwania", główny hol elbląskiego Multikina zamienił się w miejsce, gdzie naprawdę straszyło i huczało od dobrej zabawy. 

Dzieciaki i ich rodzice z uśmiechem podeszli do tematu Halloween. Specjalnie dla przebierańców przygotowano stoisko, gdzie malowano im buzie. Dla tych, którzy chcieli wygrać atrakcyjne nagrody, zorganizowano konkursy, m.in. kto najszybciej zamieni się mumię (przy użyciu papieru toaletowego), jedzenie bez pomocy rąk wiszącego na nitce jabłka, czy przechodzenie do celu po białych kartkach. Śmiechu było co niemiara.
 
Oczywiście nie obyło się bez konkursu na najstraszniejszy halloweenowy strój i lampion. Tuż przed rozpoczęciem seansu, przebrania małych straszydeł zostały nagrodzone oklaskami. Trzy osoby, które usłyszały najgłośniejsze owacje, otrzymały nagrody od dystrybutora bajki "Hotel Transylwania", a były to: piórniki, maskotki i inne gadżety.
10
0
oceń tekst 10 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 29