› sport
07:00 / 10.01.2014

Hiszpanie w Concordii. Brat Alexa Songa

Hiszpanie w Concordii. Brat Alexa Songa

fot. Bartłomiej Ryś

W mediach pojawiło się dużo informacji na temat inwestycji hiszpańskiej grupy menedżerskiej w Concordii Elbląg. Przeglądając Twittera widać, że ten projekt jest szeroko komentowany w tamtejszym środowisku piłkarskim. Kilku nowych zawodników ma trenować z zespołem.

Oprócz nowego trenera będzie również asystent z Hiszpanii. To Andres Alcolea Leon.Z nowych graczy znaleźliśmy Hectora Faure. To zawodnik, który występował w klubach z Hiszpanii w tym w FC Genet. Oto tweet, który napisał z Elbląga.Wstawił również nasz artykuł na InstagramArtykuł na temat przejścia tego zawodnika do Concordii pojawił się w miejscowym portalu internetowym condospelotas.es.

- Mój agent zaproponował mi ofertę przejścia i nie wahałem się. - mówi. Cały artykuł tutaj.
Jak informują hiszpańskie agencje prasowe,  w Concordii będą również występować Willy Song brat Alexa z FC Barcelona, Alfredo Zapata. Czyżby zawodnicy z krajów, gdzie kryzys jest również w piłce szukali innych klubów nawet za granicą? W Jagielloni Białystok Dani Quintana przyszedł z III ligi a jest jednym z najlepszych graczy w rozgrywkach.
 

10
2
oceń tekst 12 głosów 83%

Powiązane artykuły

Hiszpanie zainwestują w Concordię Elbląg?

29.12.2013 komentarzy 9

Grupa menadżerska z Hiszpanii prawdopodobnie ma zainwestować w Concordię Elbląg. To wiązałoby się ze zmianami w składzie i sztabie trenerskim. Jednak trzeba...

Hiszpanie w Concordii. Piłkarze z Porto, Realu i nowy trener. Znamy szczegóły!

08.01.2014 komentarzy 26

W Concordii Elbląg zacznie się ogromna rewolucja kadrowa. Przyjeżdża trener z Hiszpanii wraz z asystentem. W sztabie będzie również Szymon Szałachowski,...