› konkursy
15:17 / 06.07.2012

Hollywoodzkie wakacje z Multikinem

Hollywoodzkie wakacje z Multikinem

fot. www.multikino.pl

Chcesz zobaczyć, jak powstają największe produkcje filmowe i spotkać gwiazdy Hollywood? Weź udział w ogólnopolskim konkursie Multikina na najlepsze zdjęcie inspirowane wakacyjnymi premierami filmowymi. Oglądaj w wakacje filmy w Multikinie, zostań fanem Multikina na portalu facebook.com i zdobywaj supernagrody – iPody, iPady, zestawy filmowe oraz wakacje w Hollywood! 

Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia inspirowanego jednym z filmów, który w wakacje będzie miał premierę w Multikinie: „Niesamowity Spider-Man”, „Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów” w 3D, „Prometeusz” oraz „Madagaskar 3”.   
  
Wakacyjny konkurs Multikina składa się z czterech dwutygodniowych etapów i ma charakter otwarty. Będzie trwał od 6 lipca do 31 sierpnia. Jest skierowany do każdego, kto chodzi do kina na filmy i marzy o wakacjach w Hollywood. Specjalnie na potrzeby konkursu, na Fan Page’u Multikino Polska www.facebook.com/MultikinoPolska, stworzono aplikację dzięki której można zamieszczać zdjęcia, doładowywać je gwiazdkami za pomocą kodów z biletów oraz z paragonów za zakup zestawu Coca Cola i na nie głosować. Z aplikacji mogą korzystać wszyscy fani Multikina na portalu facebook.com, którzy są zainteresowani uczestnictwem w konkursie. 
 
Wyniki poszczególnych etapów będą ogłaszane co dwa tygodnie, w poniedziałek na stronie www.multikino.pl oraz na Fan Page’u Multikino Polska. Ponadto co dwa tygodnie w piątek będzie pojawiło się kolejne zadanie konkursowe.
 
Główną nagrodą w konkursie jest wycieczka do Hollywood, a nagrodami dodatkowymi są: złote karty uprawniające do oglądania przez cały rok filmów w Multikinie za darmo, iPady, iPody oraz zestawy filmowe.
 
Więcej informacji oraz regulamin konkursu już 6 lipca będzie można znaleźć na stronie www.multikino.pl oraz na Fan Page’u www.facebook.com/MultikinoPolska.
4
0
oceń tekst 4 głosów 100%