› policja
10:15 / 09.09.2016

I Zastępca Komendanta Miejskiego

 I Zastępca Komendanta Miejskiego

fot. nadesłane

Podinspektorowi Tomaszowi Piaskowskiemu zostały powierzone obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie został odczytany wczoraj podczas odprawy w auli Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Tomasz Piaskowski w Policji służy od 1992 roku. Do chwili obecnej od 2012 roku zajmował stanowisko naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego wcześniej, bo od 2008 roku był zastępcą naczelnika Sekcji Prewencji elbląskiej komendy.

- Jestem zadowolony z tego, że moim zastępcą została osoba z naszej komendy oraz z tego, że jest to ktoś kto ma duże doświadczenie w służbie prewencji - mówił podczas wręczania rozkazu mł. insp. Robert Muraszko Komendant Miejski Policji w Elblągu.

Tomasz Piaskowski służy w policji od 1992 roku. Pracował głównie w pionie prewencyjnym oraz w organizacji służby prewencji i ruchu drogowego. Od 2005 roku był naczelnikiem Sekcji Patrolowo Interwencyjnej KMP w Elblągu.

- Służba prewencji jest mi szczególnie bliska, dobrze znam pracujących tu policjantów i wiem, że można na nich polegać. – mówi podinsp. Tomasz Piaskowski. – Ze swojej strony będę chciał poprawić im warunki pracy zarówno te lokalowe jak i transportowe. Powierzenie mi obowiązków I Zastępcy komendanta to dla mnie duży awans i wyróżnienie.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%