› sport
16:52 / 21.11.2012

Ice Party, czyli Elbląg bawi się na lodzie – zobacz film

Ice Party, czyli Elbląg bawi się na lodzie – zobacz film

fot. elblag.net

Co można robić w Elblągu w zimowe, piątkowe wieczory? Ciekawą propozycję dla elblążan ma elbląski MOSiR, który na lodowisku przy ul. Karowej w każdy piątek organizuje Ice Party, czyli imprezę na łyżwach w gorących rytmach. Premiera imprezy miała miejsce 16 listopada. Byliśmy na niej z kamerą. Zobaczcie jak Elbląg bawił się na lodzie.

Ice Party odbywać się będzie regularnie, co tydzień, w piątkowe wieczory od godziny 18:00 do 19:00. Na Lodowisku na wszystkich uczestników czekać będzie mnóstwo wybornych atrakcji: gorące przeboje, gorące klimaty, gorąca zabawa - kontra zimny lód.

Po raz pierwszy na elbląskim lodowisku zagoszczą wyjątkowe, regularne wydarzenia muzyczne. Uczestnikom wspólnej zabawy towarzyszyć będzie fantastyczny klimat, najbardziej znane przeboje i doskonała, zimowa atmosfera.
- Tafla Lodu na ul. Karowej 1, przez cały sezon zimowy, co tydzień, na ponad godzinę zmieni się w miejsce, gdzie każdy niezależnie od wieku poczuje rozkoszne poczucie beztroski. Imprezie tej zawsze przyświecają wartości takie jak tolerancja, respekt i otwartość - mówi Marek Kucharczyk, jeden z inicjatorów Ice Party, Specjalista ds. Marketingu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekracji w Elblągu.

Przypominamy, że impreza jest w każdy piątek o godzinie 18:00. Repertuar muzyczny to największe przeboje dla wszystkich mieszkańców - każdy znajdzie coś dla siebie. W muzyczną podróż czasu zabiorą was artyści grupy „Confetti”.

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%