› sport
11:40 / 04.03.2014

Ice Party - pożegnanie karnawału na lodowisku

Ice Party - pożegnanie karnawału na lodowisku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Ice Party połączone z zakończeniem karnawału. Impreza odbędzie się wtorek o godz. 19.00 na lodowisku Helena. Gwarantowana dobra muzyka i konkursy z nagrodami. Mile widziany dobry humor i karnawałowy strój.

Pierwotnie, impreza miała się odbyć w niedzielę 23 lutego, jednak z uwagi na awarię maszyny czyszczącej lód, organizator Ice Party czyli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zmuszony był zmienić termin imprezy. Teraz, po uporaniu się z problemami technicznymi, lodowisko znów gotowe jest na przyjęcie miłośników zabawy na lodzie. To jednak nie jedyna dobra informacja. - Postanowiliśmy sprawić naszym mieszkańcom prezent karnawałowy i obniżyć ceny biletów – mówi Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Wejście na ostatnie w tym sezonie Ice Party, to koszt 5 złotych od osoby. W ten sposób chcemy zrekompensować niedogodności związane najpierw z odwołaniem, a później ze zmianą terminu imprezy.

Podczas pięciu niedziel na elbląskim lodowisku Helena, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizował dla mieszkańców Ice Party, czyli wspólną zabawę karnawałową na lodzie przy dobrej muzyce. Ilość dotychczasowych uczestników pokazuje, że ta forma spędzania wolnego czasu przypadła do gustu mieszkańcom Elbląga. Przed nami już ostatnie spotkanie w ramach Ice Party, które tym razem połączone będzie z zakończeniem karnawału na lodowisku, konkursami i nagrodami.

- Od początku lutego każdy z uczestników naszej zabawy, na specjalnych kartach konkursowych, mógł zbierać pieczątki potwierdzające swój udział w Ice Party - wyjaśnia Marek Kucharczyk, specjalista ds. marketingu i reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Teraz nastąpi podsumowanie akcji i rozlosowanie nagród, które trafią do najaktywniejszych uczestników Ice Party.

Jak na zakończenie karnawału przystało, ostatnie w tym sezonie Ice Party ma być wyjątkowe. W podróż muzyczną zabierze nas znany konferansjer Krzysztof Panas, co gwarantuje świetną zabawę. Podczas imprezy usłyszymy największe hity z minionych i obecnych czasów, począwszy od coverów, znanych przebojów z parkietów, a kończąc na hitach z lat 70’, 80’ i 90’.

- Podczas wszystkich spotkań w ramach Ice Party towarzyszyła nam wspaniała oprawa muzyczna i nie inaczej będzie w czasie finału imprezy - dodaje Marek Kucharczyk. - Dotychczasowi bywalcy lodowiska przyzwyczaili się już, że w czasie Ice Party odbywa się koncert życzeń. Także teraz, każdy chętny będzie mógł zamówić ulubioną piosenkę dla koleżanki, kolegi czy bliskiej mu osoby.

Ice Party połączone z zakończeniem karnawału na lodowisku odbędzie się we wtorek, 4 marca, o godz. 19.00. Bilety wstępu, w cenie 5 złotych, można zakupić w kasie lodowiska, które czynne jest wtorek- czwartek-piątek od godz. 16:00 do 19:30, a w sobotę i niedzielę w godz. 11.30-18.00. Wejściówki można także rezerwować telefonicznie pod numerem (55) 625-63-13 (w godzinach otwarcia kasy lodowiska). Fundatorami nagród są: Hotel & SPA Srebrny Dzwon w Kadynach, Pizzeria Restauracja Oliwka oraz Sklep Odzieży Damskiej MIKO przy ul.Bałuckiego 10B

- Zapraszamy do wspólnej zabawy. Jeżeli jednak tego dnia, ktoś nie będzie mógł bawić się razem z nami, może na żywo obserwować wszystko to, co dzieje się na lodowisko. Umożliwiają to kamery zamontowane na obiekcie. Wystarczy wejść na nasza stronę internetową www.mosir.elblag.eu i bez wychodzenia z domu uczestniczyć w Ice Party - kończy Marek Kucharczyk.

Tekst i fot. MOSiR

6
0
oceń tekst 6 głosów 100%