› imprezy
12:30 / 15.11.2012

Ice Party. Wyjątkowa zabawa na lodzie w każdy piątek o 18

Ice Party. Wyjątkowa zabawa na lodzie w każdy piątek o 18

W całym okresie zimowym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu przygotował dla Państwa niezwykle różnorodny repertuar. W świeżo wyremontowanym elbląskim Lodowisku już 16-tego listopada po raz pierwszy odbędzie się największa elbląska impreza o tej porze roku, dopasowana do tej pory roku. Pomiędzy godziną 18-tą a 19-tą masa Elblążan w różnym wieku świętować będzie rekreacyjnie, na łyżwach najlepszą imprezę ICE PARTY.

Wydarzenia odbędą się regularnie, co tydzień, w piątkowe wieczory od godziny 18:00 do 19:00. Na Lodowisku pod szyldem „ICE PARTY“ na wszystkich uczestników czekać będzie mnóstwo wybornych atrakcji: gorące przeboje, gorące klimaty, gorąca zabawa - kontra zimny lód. Zapraszamy na co tygodniowe ICE-PARTY na Lodowisku już od 16 listopada.

Po raz pierwszy na Naszym elbląskim lodowisku zagoszczą wyjątkowe, regularne wydarzenia muzyczne. Uczestnikom wspólnej zabawy towarzyszyć będzie fantastyczny klimat, najbardziej znane przeboje i doskonała, zimowa atmosfera. “Tafla Lodu na ul. Karowej 1, przez cały sezon zimowy, co tydzień, na ponad godzinę zmieni się w miejsce, gdzie każdy niezależnie od wieku poczuje rozkoszne poczucie beztroski. Imprezie tej zawsze przyświecają wartości takie jak tolerancja, respekt i otwartość” - mówi Marek Kucharczyk, jeden z inicjatorów Ice Party, Specjalista ds. Marketingu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekracji w Elblągu. Przez cały okres zimowy, wyłączając okres adwentu, na mieszkańców Naszego miasta czeka wybór. Przypominamy, że impreza jest w każdy piątek o godzinie 18:00. Repertuar muzyczny to największe przeboje dla wszystkich mieszkańców - każdy znajdzie coś dla siebie. W muzyczną podróż czasu zabiorą was artyści grupy „Confetti”.

“Muzyczny repertuar to kompleksowa mieszanka - od największych hitów eteru zaczynając, przez covery, czy przeboje doskonale znane Wam na klubowych parkietach, kończąc na hitach z lat 70’ 80’ i 90’ ” - relacjonuje Jakub Szatyło - DJ Fever, jeden z inicjatorów pomysłu.

“Ice Party traktujemy bardzo indywidualnie, niezmiernie się cieszę, że w przeciwieństwie do moich klubowych występów, nie jestem nastawiony tylko na klubowiczów. Układamy koncepcje i gramy tak, by obok młodych, doskonale bawili się wszyscy ludzie, przyszli rodzinami i znaleźli coś co dla siebie” - podsumowuje Jakub Szatyło - DJ Fever z grupy Confetti.

Wydarzenia odbywają się w piątkowe wieczory od godziny 18:00 do 19:00. Jazda na łyżwach w nowym wymiarze „uderza” w uczestników nie tylko muzycznie, ale również technicznie. ICE PARTY zawsze łączy się z najwyższej jakości techniką nagłośnieniową dopasowaną do bryły Lodowiska. Dla miłośników ciepłego brzmienia pracują potężne urządzenia nagłośnieniowe. Dzięki rozwijanym w Lodowisku pracom technicznym i promocyjnym ICE PARTY może teraz odbywać się w jeszcze piękniejszej i nowocześniejszej atmosferze. Nie może Was zabraknąć w Piątek. Serdecznie Zapraszamy na Ice Party.

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 1