› zapowiedzi
16:07 / 10.06.2013

„Idealne matki” przedpremierowo w Multikinie wyłącznie dla kobiet. Zobacz kto wygrał

„Idealne matki” przedpremierowo  w Multikinie wyłącznie dla kobiet. Zobacz kto wygrał

fot. Konrad Kosacz

We wtorek 11 czerwca Multikino, w ramach projektu Kino na obcasach, zaprasza kobiety na przedpremierowy pokaz filmu „Idealne matki”.

Już 11 czerwca podczas kolejnego Kina na obcasach, jego uczestniczki będą mogły zobaczyć przedpremierowo „Idealne matki”. Film opowiada historię Lil i Roz, które znają się od dziecka. Obie mieszkają w sąsiadujących ze sobą domach położonych nad samym oceanem. Lil od niedawna jest wdową, a mąż Roz wyjechał na południe do pracy w Uniwersytecie w Sydney. Każda z kobiet ma syna. Obaj są atrakcyjnymi młodymi mężczyznami o perfekcyjnych sylwetkach, którzy całymi dniami surfują i opalają się na niewielkiej plaży. Ten sielankowy spokój już wkrótce zostanie zburzony przez huragan emocji i pożądania. Wszystko zacznie się od namiętnego pocałunku jednego z synów… z matką drugiego. O tym do czego to doprowadzi już 11 czerwca przekonają się uczestniczki Kina na obcasach. Bilety już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Plan wieczoru najbliższego Kina na obcasach znajduje się na stronie http://multikino.pl/pl/wydarzenia/wybrane/kino-na-obcasach-idealne-matki/

Partnerami czerwcowego Kina na obcasach są: Vichy, Kinder Bueno, Lancia Ypsilon, oraz Philips.

O projekcie: Kino na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie raz w miesiącu we wtorek o godz.: 20:00. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.

Podwójną wejściówkę na wtorkowe KNO otrzymuje Natalia Zgorzelska. Gratulujemy!

2
1
oceń tekst 3 głosów 67%