› bieżące
09:10 / 20.11.2014

"Igrzyska śmierci: Kosogłos – Część 1" w Kinie Światowid

Na ekrany Kina Światowid wchodzi trzecia część "Igrzysk śmierci", jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej popkulturowej sagi. W imponującej obsadzie znaleźli się nagrodzeni Oscarami Jennifer Lawrence i Phillip Seymour, a także Donald Sutherland. Po raz pierwszy w „Igrzyskach śmierci", w jednej z kluczowych ról, zobaczymy Julianne Moore. Film będzie można oglądać od 21 listopada do 4 grudnia.

Katniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.

"Igrzyska śmierci: Kosogłos - Część 1" to kontynuacja dwóch wcześniejszych obrazów z serii, "Igrzysk śmierci" oraz "Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia".

czas trwania: 2 godz. 5 min gatunek: Akcja, Sci-Fi produkcja: USA premiera: 21 listopada 2014 (Polska) 19 listopada 2014 (świat) reżyseria: Francis Lawrence scenariusz: Danny Strong

Cena biletu: 14 złotych. Rezerwacja i zakup biletów on-line pod adresem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%