› zapowiedzi
12:31 / 02.12.2015

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 w Kinie Światowid

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 w Kinie Światowid

Jenifer Lawrence znów powraca w roli Katniss Everdeen w ostatniej części adaptacji powieści Suzanne Collins. Kino Światowid zaprasza na film „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" od 4 do 17 grudnia.

Katniss Everdeen i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, lecz o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale'a, Finnicka oraz Peetę planuje zamach na Prezydenta Snowa. Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej przeżyła na arenach Głodowych Igrzysk.

(...) Na tle innych młodzieżowych dystopii „Kosogłos. Część 2" wypada o kilka klas lepiej. Jawi się jako film inteligentny, który wierzy w to, że młodzi odbiorcy chcą w kinie czegoś więcej niż tylko nieustającego bombardowania bodźcami w postaci scen akcji i komputerowych efektów specjalnych.

Marcin Pietrzyk, Filmweb

reżyseria: Francis Lawrence
scenariusz: Danny Strong, Peter Craig
obsada: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Julianne Moore, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Philip Seymour Hoffman
czas trwania: 137 minut
gatunek: akcja, sci-fi
produkcja: USA
materiały: dystrybutor filmu

Cena biletu: 16 złotych (normalny), 14 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line pod adresem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/

 

 

 

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%