› zapowiedzi
13:44 / 01.07.2013

II edycja imprezy Trzy kolory, jedna miłość - trwają zgłoszenia

 II edycja imprezy Trzy kolory, jedna miłość - trwają zgłoszenia

fot. CSE Światowid

Przed nami II edycja imprezy Trzy kolory, jedna miłość. 14 września Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” pomaluje Wasz świat na trzy kolory! A wszystko to z miłości do muzyki reggae. Do końca sierpnia do udziału w Przeglądzie mogą zgłaszać się młode zespoły reggae.

Ubiegłoroczna edycja imprezy przyciągnęła uczestników nie tylko z Elbląga, pojawili się mieszkańcy Trójmiasta, Ostródy, Malborka, a nawet Torunia. Scena elbląskiego klubu mieniła się trzema kolorami.

- Atmosfera panująca wśród uczestników konkursu, artystów i publiczności była niezwykła, pozytywna energia udzieliła się wszystkim biorącym udział w tym wydarzeniu. Do naszej inicjatywy przyłączyli się ludzie od dawna związani z muzyką, kulturą i ogólnopolskimi festiwalami reggae – wspomina organizator Przeglądu Agnieszka Tkaczuk.

W ramach tegorocznej edycji imprezy odbędzie się m.in. Przegląd Młodych Zespołów Reggae, akcja „Więc chodź pomaluj swój świat na… trzy kolory”, koncert Jafia Namuel, przegląd wideoklipów oraz „Trójkolorowy zawrót głowy” - kiermasz płyt, publikacji, gadżetów itp.

- O szczegółach poinformujemy niebawem, obecnie ogłaszamy rozpoczęcie rekrutacji amatorskich zespołów reggae – mówi Agnieszka Tkaczuk. - Mamy nadzieję, że nie zabraknie entuzjastów naszej inicjatywy, co pozwoli nam spotkać się w licznym gronie. Jesteśmy przekonani, iż udział w Przeglądzie będzie wielką przygodą oraz możliwością zdobycia nowych doświadczeń.

Nagrodą w konkursie jest sesja nagraniowa w profesjonalnym studio Sounds Great Promotion w Gdyni.

Organizatorzy proszą o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem Przeglądu, w którym znajdują się informacje na temat warunków uczestnictwa, etapów konkursu, spraw organizacyjnych oraz przewidzianych nagród. Regulamin Przeglądu, karta zgłoszeniowa dostępne na stronie www.swiatowid.elblag.pl w zakładce Konkursy.

Wszelkie pytania można kierować pod nr tel. 55 611 20 59 lub na adres agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%