20:15 / 15.05.2013

II liga: Concordia zmiażdżona przez Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Druzgocąca porażka Concordii Elbląg na meczu wyjazdowym ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Ekipa z Krakusa przegrała spotkanie z rywalem z Mazowsza 0:6, a ich sytuacja w tabeli ligowej z dramatycznej zmienia się w katastrofalną.

Już w 13. minucie zapunktował Strzałkowski, jednakże Concordia nie dawała za wygraną i druga bramka padła dopiero pod koniec pierwszej połowy. Jak skomentował trener Krzysztof Machiński mecz zakończył się wraz z czerwoną kartką Nadolnego: - Po stracie jednego zawodnika rywal zyskał przewagę i losy meczu były przesądzone - powiedział - Najsmutniejsze jest to, że w doliczonym czasie gry straciliśmy aż trzy bramki.

Concordia walczy o utrzymanie, jednak na chwilę obecną nadzieja na pozostanie w II lidze jest nikła.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg 6:0

Michał Strzałkowski 13, Karol Ziąbski 45, Mateusz Zawiska 72, Przemysław Szabat 90, Michał Gajewski 90, Rafał Melon 90