20:18 / 15.05.2013

II liga w piłce nożnej: Księżyc pokonał Olimpię Elbląg

Zawodnicy Olimpii Elbląg wrócili do domów bez zdobyczy punktowej, ze zwycięstwa cieszy się natomiast wczorajszy rywal Puszcza Niepołomice. Podopieczni Oleg Raduszko przegrali z Puszczą Niepołomice 0:1, po strzale Tomasza Księżyca.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy dominowali na boisku. 29. minuta, rzut wolny wykonywany przez Księżyca, który posłał piłkę obok stojących piłkarzy i umieścił futbolówkę w siatce Rogaczowa.

Lepszą postawę piłkarze Olimpii pokazali w drugiej odsłonie meczu, gdzie mieli kilka momentów, jednak brakowało wykończenia. Rywal przyjął strategię obrony i utrzymania wyniku, dlatego ciężko było przebić się przez defensywę Puszczy. Ostatecznie elblążanie przegrali z Puszczą Niepołomice 0:1.

Puszcza Niepołomice – Olimpia Elbląg 1:0