› sport
00:36 / 11.05.2019

III Turniej o Puchar EMLO!

III Turniej o Puchar EMLO!

fot. nadesłana

EMLO – Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika jest to amatorska organizacja zajmująca się tworzeniem wydarzeń sportowych. Kolejny turniej, kolejne emocje, mnóstwo walki i presji. Nad naszym wydarzeniem Patronat Honorowy objęli Prezydent Miasta Elbląg Pan Witold Wróblewski, a także Starosta Powiatu Elbląskie Pan Maciej Romanowski.

Za nami losowanie grup turniejowych. 16 zespołów zostało podzielonych na 4 grupy… a przed nami punkt kulminacyjny i czas rozstrzygnięć, w którym wyłonimy nowego mistrza. Już w najbliższy piątek 10 maja pierwszy dzień turnieju. 2 grupy zawalczą o awans do etapu finałowego. O godzinie 15:45 na „orliku” przy ulicy Mickiewicza (Szkoła Podstawowa nr.4) rozpoczęcie rozgrywek. W tym dniu w grupie A zmierzą się: FC Zagacie, Asy, Nożyk Zatorze, a także LUX Team. Zaraz po nich w grupie B walczyć bedą: Orlikowe Grajki, Piwkarze, Recydywy Sportowe oraz Kasztaniaki. Awans do finałów wywalczą sobie drużyny, które zdobędą 1-sze oraz 2-gie miejsce w grupach.

III Turniej o Puchar EMLO -  losowanie grup turniejowych, fot. nadesłana

Drugi dzień rozgrywek odbędzie się 11 maja na „orliku” przy ulicy Wybickiego (Szkoła Podstawowa nr.9). Startujemy już o godzinie 11:30. Zainauguruje grupa C, w której zmierzą się: FC Athletic, Prezes Maj Team, Aduś i przyjaciele wraz z drużyną Szybcy Elbląg. Po nich natomiast ostatnia już grupa eliminacyjna – grupa D. O awans będą walczyć: AC Kępiony, Żółwie Ninja, Nowy Elbląg i PKS Libro.

Dalszy udział w rozgrywkach zapewnią sobie po dwa zespoły z największą ilością punktów w grupie.

Wydawać by się mogło, że to już koniec... Przed nami jeszcze „dzień sądu” – wielki finał III Turnieju o Puchar EMLO. W niedzielę 12 maja o godzinie 10:30 na „orliku” przy ulicy Korczaka (Szkoła Podstawowa nr.11) finałowe 8 drużyn walczyć będzie w 2 grupach o awans do półfinałów. One natomiast planowo startują o godzinie 16:15. Po nich już tylko mecz o 3 miejsce oraz długo wyczekiwany mecz finałowy. O 17:45 walczyć będą już tylko najlepsi. To od nich bowiem zależeć będzie, kto zostanie zwycięzcą.

Czy drużyny Aduś i przyjaciele bądź Prezes Maj Team powtórzą swój wyczyn z poprzednich rozgrywek? Czy po raz kolejny zdobędą mistrzostwo? O tym przekonamy się już w ten weekend!

Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej, czy też po prostu sportowej rywalizacji do przeżycia z nami tej historycznej chwili i wspierania zawodników.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%