› bieżące
11:16 / 27.09.2013

IKS Atak dziękuje za pomoc przy Mistrzostwach Europy

IKS Atak dziękuje za pomoc przy Mistrzostwach Europy

fot. Konrad Kosacz

Zarząd Integracyjnego Klubu Sportowego „Atak” pragnie serdecznie podziękować współorganizatorowi, którym był Urząd Miasta Elbląg, partnerom: Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, Centrum Wolontariatu, Centrum Sportowo-Biznesowemu, sponsorom strategicznym: Bankowi Zachodniemu WBK, Energa S.A., PFRON-owi, Urzędowi Marszałkowskiemu województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz wszystkim osobom, wolontariuszom, placówkom oświatowym, instytucjom, które zaangażowały się w pomoc w organizację Mistrzostw Europy w siatkówce na siedząco kobiet i mężczyzn.

Praca u podstaw bardzo często jest niewidoczna, a wymaga ogromnego wysiłku i wyrzeczeń. Zapewniamy , że dostrzegliśmy Wasz wkład i jesteśmy ogromnie wdzięczni. W przyszłym roku czeka nas największe w historii Elbląga przedsięwzięcie – Mistrzostwa Świata.

Do naszego pięknego miasta przyjadą najlepsze męskie i żeńskie zespoły globu, dlatego mimo osiągniętego sukcesu organizacyjnego , którego niewątpliwie nie byłoby bez Waszej pomocy, pragniemy zachęcić do dalszej współpracy.

Nie możemy zapomnieć o wspaniałych kibicach, którzy na tydzień zamienili halę Centrum Sportowo-Biznesowego w jeden wielki, siatkarski dom. Należy również wspomnieć o wszystkich rodzinach naszych współpracowników, którym składamy ogromne podziękowania za wyrozumiałość i cierpliwość.

Niewątpliwie bez pomocy lokalnych oraz regionalnych mediów , które przyczyniły się do rozgłosu naszej imprezy, kibice tak tłumnie nie przybyliby, aby oglądać zmagania niepełnosprawnych siatkarek i siatkarzy.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy doskonali i mogliśmy popełnić błędy. Postaramy się, aby przyszłoroczna impreza była perfekcyjna pod każdym względem i każdy, kto zaszczyci nas swoją obecnością, do końca życia zapamięta mistrzostwa globu w 777 rocznicę powstania miasta Elbląg.

Tekst: IKS Atak Elbląg

4
2
oceń tekst 6 głosów 67%