› bieżące
07:58 / 08.12.2012

IX Jesienny Koncert Charytatywny na rzecz podopiecznych Elbląskiego Hospicjum i DPS Niezapominajka

IX Jesienny Koncert Charytatywny na rzecz podopiecznych Elbląskiego Hospicjum i DPS Niezapominajka

14 grudnia o godz. 19.00 w Katedrze św. Mikołaja odbędzie się X Jesienny Koncert Charytatywny pt. „Twoje Słowo jest lampą dla moich stóp i światłem na mojej ścieżce”. Dochód ze sprzedaży okazjonalnych cegiełek, swiątecznych bombek zostanie przeznaczony na wsparcie osób przebywających w Domu Pomocy Społecznej "Niezapominajka" oraz podopiecznych Hospicjum im. Aleksandry Gabrysiak. 

W repertuarze koncertu kanony Taizé i pieśni dominikańskie w wykonaniu kilkudziesięcioosobowego chóru – dzieci, młodzieży, rodziców i pracowników Zespołu Szkół Pijarskich i Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu.
 
Dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek, bombek okolicznościowych oraz zbiórki do puszek zostanie przeznaczony na rzecz pomocy mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej „Niezapominajka” w Elblągu oraz pacjentom Hospicjum Elbląskiego im. dr Aleksandry Gabrysiak w Elblągu.
 
Cegiełki w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie szkoły od dnia 29.11.2012 r.
Sprzedaż bombek i zbiórka do puszek odbędą w dniu koncertu na terenie Katedry św. Mikołaja.
 
Organizatorami koncertu jest Kolegium Zakonu Pijarów w Elblągu oraz Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu.
 
Organizowany koncert  jednym z elementów projektu CHCĘ I MOGĘ WIĘCEJ realizowanego przez Kolegium Zakonu Pijarów współfinansowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego.
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%