› sport
09:13 / 27.08.2014

Jagiellonia Białystok zmierzy się z Concordią Elbląg

Jagiellonia Białystok zmierzy się z Concordią Elbląg

Zespół trenera Kei Hoshikawy wystąpi na wyjeździe z rezerwami Jagielloni Białystok. Drugi skład klubu z Ekstraklasy jest wzmocniony kilkoma graczami, którzy mają doświadczenie na tym szczeblu rozgrywek. Spotkanie w środę o godzinie 15.00.

Concordia jak na razie nie radzi sobie najlepiej. Drużyna w oparciu o młodych piłkarzy, wzmocniona kilkoma doświadczonymi Polakami oraz graczami z Azji, wygrała tylko jedno spotkanie. Ograła na terenie przeciwnika Start Działdowo. W niedawnym meczu z ŁKS Łomża nie wykorzystywała dogodnych okazji i zanotowała drugą porażkę w roli gospodarza.

W trzecioligowych rezerwach Jagielloni grają Filip Modelski, Marek Wasiluk czy Nikola Dzalamidze. Z tymi zawodnikami białostoczanie przegrali z Olimpią Zambrów. Jednak zespół, który nie utrzymał się w drugiej lidze zdobył bramkę w 87 minucie. - Uważam, że był to bardzo dobry mecz do oglądania dla kibiców, otwarty z obu stron. My mieliśmy swoje sytuacje, oni swoje i o tę jedną bramkę okazali się lepsi. Do przerwy stworzyliśmy sobie zdecydowanie za mało sytuacji. Olimpia zdecydowanie się cofnęła, czekała na kontry, była w tym wytrwała i bardzo groźna, dzięki czemu w pierwszej połowie to właśnie gospodarze mieli lepsze okazje do zdobycia bramki - mówił na stronie Jagielloni Białystok trener Dariusz Bayer.

 

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%