› konkursy
09:51 / 04.12.2012

Jak przygotować auto na zimę? Ostatnia szansa na nagrody za 1 tys. zł

Jak przygotować auto na zimę? Ostatnia szansa na nagrody za 1 tys. zł

Coraz niższa temperatura powietrza, nocne przymrozki i pierwsze opady śniegu, oznaczają, że zima jest już blisko. To najwyższy czas by przygotować swoje auto do trudniejszych warunków pracy. Moto.elblag.net wspólnie z serwisem mechaniki pojazdowej Pit-Stop ogłaszają konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody do Twojego samochodu. Ich łączna wartość sięga około tysiąca złotych.

Mieszczący się przy ul. Zagonowej 9 w Elblągu Pit-Stop Serwis, ufundował dla czytelników moto.elblag.net trzy zestawy nagród. Do zdobycia są m.in. narzędzia i kosmetyki samochodowe oraz akcesoria przydatne do zimowego utrzymania auta.

Chcesz stać się ich posiadaczem? Opisz nam jak przygotowujesz swoje auto do zimy oraz napisz swoje rady. Wśród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy najciekawsze opisy, z których zwycięski opublikujemy na serwisie moto.elblag.net. Ich autorzy otrzymają nagrody.

Zwycięzca konkursu zdobędzie nagrodę o łącznej wartości ok. 600 zł, na którą składają się: zestaw 12 kluczy samochodowych, 3 śrubokręty różnych długości i końcówek, kombinerki, gałka do dźwigni zmiany biegów, uniwersalna ładowarka samochodowa, antyszronowa mata na szybę BERNER, skrobaczka/szczotka samochodowa, zestaw chemii/kosmetyków samochodowych (szampon z woskiem, zimowy płyn do spryskiwaczy, odmrażacz do szyb, środek do czyszczenia plastików, plak do usuwania owadów, renowator do zderzaków i plastików oraz do konserwacji gumowych i plastikowych elementów, spray uniwersalny BERNER, środki zapachowe K2).

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma nagrody o łącznej wartości około 300 zł. Będą to: mniejszy zestaw 6 kluczy samochodowych, 2 śrubokręty, gałka do dźwigni zmiany biegów, uniwersalna ładowarka samochodowa, skrobaczka/szczotka samochodowa, spray uniwersalny BERNER, chemia/kosmetyki samochodowe (szampon z woskiem, środek do czyszczenia tapicerki, odmrażacz do szyb, zimowy płyn do spryskiwaczy, środek do czyszczenia kokpitu, renowator plastików, zapach, etui na olej).

Trzecią nagrodą o wartości ok. 150 zł będzie: zestaw 6 mini kluczy samochodowych + śrubokręt, uniwersalna ładowarka samochodowa, gałka do dźwigni zmiany biegów, odmrażacz do szyb, środek do czyszczenia kokpitu, zapach oraz breloczek do kluczy.

Zgłoszenia na konkurs, zawierające imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie, można przesyłać do 5 grudnia na adres e-mail konkursy@elblag.net Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Mikołajki, a więc 6 grudnia.

UWAGA! Serwis Pit-Stop przygotował dla wszystkich uczestników konkursu promocję. Czytelnicy moto.elblag.net biorący udział w naszej zabawie, otrzymają bezpłatny przegląd auta oraz 20% zniżki na wymianę zużytych części (jeżeli klient zażyczy sobie naprawy). Warunkiem jest wydrukowanie maila ze zgłoszeniem na konkurs oraz przedstawienie go w serwisie Pit-Stop przy ul. Zagonowej 9.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozstrzygnięcie konkursu
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Decyzją komisji konkursowej nagrodę główną zdobył Pan Leszek Dowgiałło. Drugą nagrodę przyznano Panu Marcinowi Kamińskiemu. Trzecią nagrodę otrzyma Pan Mateusz Milanowski.  Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Potwierdzenie i sposób odbioru nagród wysłaliśmy mailem zwrotnym.

76
0
oceń tekst 76 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 3