› poradnik
10:49 / 30.12.2016

Jak tanio kupować w internecie?

Jak tanio kupować w internecie?

Robienie zakupów w internecie to nieodłączny elementem naszego codziennego życia. W sieci możemy znaleźć już właściwie wszystko. Co zrobić, by oszczędzać i kupować taniej?

Ubrania, kosmetyki, perfumy, artykuły spożywcze, lekarstwa, podróże, ubezpieczenie czy usługi finansowe. Taka forma kupowania jest bardzo wygodna, oszczędza nam cenny czas, a wysokiej jakości strony internetowe sklepów online umożliwiają doskonałe zapoznanie się z produktem i nasze wybory są coraz bardziej trafione.

Trudno zatem znaleźć minusy wirtualnych zakupów. Tym bardziej że często zdarza się, że ceny produktów oferowanych w sklepach wirtualnych są znacznie niższe niż te, które możemy zobaczyć na sklepowych półkach. Różnice w przypadku tego samego produktu bywają naprawdę duże i to także pomiędzy sklepami w sieci.

Z tego powodu przed zakupem warto skorzystać z porównywarek cenowych, które błyskawicznie przedstawią nam porównanie cen tego samego artykułu w różnych sklepach, które mają go w swojej ofercie. Pozwoli nam to w jednej chwili zdecydować, gdzie kupimy najtaniej.
Można oczywiście przeglądać samodzielnie oferty interesujących nas sklepów, ale na szczęście istnieją serwisy, które analizują dla swoich użytkowników oferty tysięcy sklepów online i publikują u siebie informacje o promocjach, obniżkach czy darmowych dostawach. Zdarza się także, że tylko wybrane serwisy kuponowe, jak serwis Kupon.pl we współpracy ze sklepem internetowym oferują unikalny kod rabatowy dla swoich klientów. W serwisie znajdziemy kupony do sklepów elektronicznych, ale także z odzieżą i kosmetykami, np. kupon rabatowy Wittchen, Zalando, Orsay, Media Expert, promocje Media Markt, Saturn, Komputronik i inne.

Warto także zwrócić uwagę na zakupy grupowe, dostępne na wielu polskich portalach internetowych. Pozwalają na zdecydowanie tańsze zakupy, a niektóre rabaty sięgają nawet 90%!
Śledźmy fanpage’e naszych ulubionych sklepów online i serwisów kuponowych. Często organizują one tematyczne i sezonowe konkursy, w których można otrzymać wybrane produkty za darmo lub kartę podarunkową na zakupy w wybranym sklepie. Czasem wystarczy tylko polubić stronę i udostępnić wskazany post.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%