› bieżące
11:16 / 06.12.2018

Jak wybrać odpowiednie wycieraczki do swojego samochodu?

Jak wybrać odpowiednie wycieraczki do swojego samochodu?

Większość właścicieli i użytkowników samochodów ma problem z doborem odpowiednich wycieraczek do swojego samochodu. Każdy z nas chciałby bowiem zadbać o to, aby każdy z elementów wyposażenia auta spełniał nasze oczekiwania. Dotyczy to w szczególności elementów podlegających zużyciu takich jak klocki i tarcze hamulcowe, opony oraz wycieraczki. Niestety wybór tych ostatnich, wbrew pozorom, nie jest wcale taki prosty. Na co zatem powinniśmy zwracać uwagę wybierając odpowiednie wycieraczki do swojego auta? Jaki model wycieraczki będzie najlepszy? Odpowiedzi na te często zadawane pytania, znajdziecie w poniższym artykule.

Płaskie wycieraczki samochodowe

Płaskie wycieraczki to rodzaj wycieraczek samochodowych montowanych fabrycznie w najnowszych modelach aut. W opinie wielu kierowców sprawdzają się one znacznie lepiej sprawdzają niż tradycyjne wycieraczki szkieletowe. Największym atutem tego typu wycieraczek jest to, iż bardzo dobrze przylegają one do szyby samochodowej nawet podczas jazdy ze znaczną prędkością. Bezszkieletowa konstrukcja, wyjątkowo ergonomiczny kształt oraz wyjątkowo elastyczne pióro płaskiej wycieraczki gwarantują skuteczne oczyszczanie szyby samochodowej.

Hybrydowe wycieraczki samochodowe

Innym rodzajem wycieraczek samochodowych, dostępnych zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych, są wycieraczki hybrydowe. Wycieraczka hybrydowa to rodzaj płaskiej wycieraczki posiadającej standardowe mocowanie tupu U, które umożliwia jej zamontowanie w starszych modelach aut. Skuteczność tego rozwiązania została potwierdzona wieloma testami funkcjonalności między innymi przez polskiego producenta wycieraczek samochodowych firmę Dipp. Według specjalistów z firmy Dipp  największym atutem tego typu wycieraczki jest wykonane z naturalnej, mocno skondensowanej gumy pióro wycieraczki, zapewniające bardzo dokładne oczyszczanie powierzchni szyb samochodowych.

Odpowiednia jakość

Wybierając odpowiednie wycieraczki do swojego auta należy zwrócić szczególną uwagę na jakość ich wykonania. Z pewnością nie chcielibyśmy doświadczyć przykrej niespodzianki związanej z awarią wycieraczek podczas jazdy. Awarii powstałej na skutek szybkiego zużycia materiałów, które zostały wykorzystane do ich produkcji. Zakup solidnie wykonanych wycieraczek, wbrew powszechnie panującym opiniom, nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Dobrym przykładem będzie tutaj oferta sklepu z wycieraczkami samochodowych dipp.pl. Sklep internetowy Dipp już od prawie dziesięciu lat oferuje wysokiej jakości wycieraczki płaskie i hybrydowe przeznaczone do wszystkich, najbardziej popularnych, modeli aut poruszających się po polskich drogach.

Liczymy na to, że ten artykuł okaże się pomocny dla osób mających problemy z wyborem odpowiednich wycieraczek do swojego auta.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%