› sport
10:52 / 22.07.2013

Jak wyglądały testy sprawnościowe Startu Elbląg? Obejrzyj video!

Jak wyglądały testy sprawnościowe Startu Elbląg? Obejrzyj video!

fot. Marcin Walędzik/elblag.net

Zrelaksowane, wyluzowane i zmotywowane. W takich nastrojach w piątkowy poranek piłkarki ręczne Startu Elbląg odbyły przygotowane przez klubowych trenerów testy sprawnościowe, których celem było sprawdzenie jak dziewczyny przepracowały indywidualny plan treningowy, który otrzymały podczas ostatnich zajęć poprzedniego sezonu.

EKS Start zamierza w tym roku poważnie namieszać w ligowej tabeli. Temu właśnie mają służyć poczynione w przerwie letniej transfery Kingi Grzyb, Katarzyny Koniuszaniec, Joanny Wagi i Ewy Sielickiej. Trenerzy wspominają, że marzy im się miejsce w najlepszej czwórce. Zawodniczki podchodzą do tego tematu trochę bardziej spokojnie i mówią, że na wszystko potrzeba czasu. Jaki będzie ten sezon? Czy nasze piłkarki sprawią niejedną niespodziankę i będą grały zdecydowanie lepiej niż w poprzednich sezonach? Pierwszy obraz potencjału i możliwości elbląskiego zespołu poznamy już w drugi weekend września. Wtedy to zostanie rozegrana I kolejka nowego sezonu.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszego materiału video z piątkowych testów sprawnościowych!

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%

Powiązane artykuły

Elbląskie szczypiornistki rozpoczęły okres przygotowań do sezonu

20.07.2013

Okres odpoczynku i rozprężenia się skończył. Piłkarki ręczne EKS Start Elbląg wczoraj odbyły pierwszy trening, podczas którego przechodziły wymagające...