› bieżące
08:04 / 22.11.2018

Jak wygodnie i szybko zakupić świąteczny prezent?

Jak wygodnie i szybko zakupić świąteczny prezent?

Przed świętami czas nie zwalnia, a doba nie rozciąga się jak guma, za to obowiązków z całą pewnością przybywa. Trzeba przyszykować dekoracje, zrobić zakupy spożywcze i poszukać odpowiednich prezentów dla bliskich. Taka bieganina często wiąże się ze stresem i zmęczeniem. Wcale nie musi tak być! Zobacz, jak szybko i wygodnie możesz kupić oryginalny świąteczny prezent — piękną fotoksiążkę Printu w niezwykłej oprawie.

Pozytywne emocje to najlepsze, co możesz podarować bliskim na święta

Wyjątkowe momenty zatrzymane na zdjęciach zawsze wywołują mnóstwo uśmiechu i wzruszenia. Dlatego fotoksiążka to idealny upominek na święta dla Twoich najbliższych. Ucieszy zarówno bliską rodzinę — Twoich rodziców, dziadków i rodzeństwo, jak i przyjaciół czy ukochaną osobę. Możesz wykonać jeden projekt, a następnie wydrukować go w wielu egzemplarzach, obdarowując nią wszystkich. W ten sposób zaoszczędzisz sporo czasu!

Dzięki wybranym przez Ciebie fotografiom wydrukowana fotoksiążka stanie się zapisem wspaniałych chwil, do których Ty i Twoi bliscy możecie powracać każdego dnia.

Zastanawiasz się, czym dokładnie jest fotoksiążka? Sprawdź tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/

Skorzystaj z gotowych szablonów świątecznych

Aby stworzyć fotoksiążkę, wybierz jeden z szablonów przygotowanych specjalnie na tę okazję. Szablony pomogą Ci w szybki i prosty sposób zaprojektować niezwykły prezent.

Wszystkie szablony świąteczne znajdziesz tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/swieta/

Wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej, a następnie wgraj zdjęcia do kreatora fotoksiążki. Później pozostaje Ci już tylko dokończyć swoje zamówienie. Całość zajmie Ci około 30 minut.

Po złożeniu zamówienia spokojnie czekaj na przesyłkę i ciesz się zaoszczędzonym czasem. Prezent zaprojektowałeś samodzielnie, nie wychodząc z domu, a kurier dostarczy Ci paczkę z fotoksiążką prosto w Twoje ręce. Znasz wygodniejszy sposób na kupowanie prezentów?

Najpiękniejszy prezent pod choinkę

Jeśli nie wiesz, jakie zdjęcia wybrać aby sprawić drugiej osobie miłą, świąteczną niespodziankę, zdecyduj się na zakup karty podarunkowej Printu. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut, a osiągniesz podobny efekt — podarujesz bliskim możliwość wydrukowania najpiękniejszych wspomnień.

Nie zwlekaj ze świątecznymi podarunkami! Zakup prezent już teraz, by później móc w pełni cieszyć się chwilami w gronie najbliższych. Zwłaszcza, że przygotowanie i zakup fotoksiążki są bajecznie proste.

Poznaj Printu i przekonaj się sam!

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%