› poradnik
01:57 / 25.05.2019

Jak znaleźć szybki i tani transport niestandardowych przedmiotów?

Jak znaleźć szybki i tani transport niestandardowych przedmiotów?

Chcesz zlecić transport mebli? Sprzedajesz samochód lub skuter i trzeba go przetransportować do nowego właściciela? A może masz firmę i chcesz zmienić siedzibę biura? W takich sytuacjach musisz zorganizować sprawny i bezpieczny transport- najlepiej będzie zlecić go przez serwis Furgonetka Giełda. Pozwoli Ci to zaoszczędzić na transporcie nawet do 60%.

Bez względu na to, skąd i dokąd musisz przewieźć ponadgabarytowe rzeczy, jedno jest pewne – trudno będzie to zrobić samodzielnie. Konieczny jest odpowiedni samochód, a także wiedza i doświadczenie w takich przewozach. Samodzielne poszukiwanie transportu może być czasochłonne i niekoniecznie przyniesie dobre efekty, a z serwisem Furgonetka Giełda zlecisz transport szybko i tanio.

Jak zlecić transport niestandardowych rzeczy przez serwis Furgonetka Giełda?

Furgonetka Giełda to giełda zleceń transportowych – serwis łączący przewoźników z osobami szukającymi transportu dla ponadgabarytowych ładunków, których nie mogą przewieźć firmy kurierskie. Skorzystanie z usług giełdy transportowej znacznie przyspiesza znalezienie przewoźnika będącego w stanie przetransportować Twój ładunek. Wystarczy tylko zarejestrować się i zalogować w serwisie, a następnie wystawić bezpłatne ogłoszenie o poszukiwaniu transportu. Jedyny koszt, jaki ponosisz to ten dotyczący samego transportu zleconego przez serwis Furgonetka Giełda.

W formularzu wystawiania ogłoszenia wybierasz jedną z 8 kategorii, np. „Samochody”, „Przeprowadzki” lub „Meble”, a następnie opisujesz, co oraz skąd i dokąd chcesz przewieźć. Możesz też dodać zdjęcia swojego ładunku i określić budżet na jego transport. Ogłoszenie dotrze do wszystkich firm przewozowych zarejestrowanych w serwisie, a zainteresowani przewoźnicy odpowiedzą na ogłoszenie, podając swoje wyceny transportu i warunki, np. terminy odbioru i dostawy. Decyzja dotycząca wyboru konkretnej firmy zawsze należy do Ciebie. Możesz wybrać przewoźnika, który zaoferował najtańszy transport lub takiego, który zagwarantował dostarczenie ładunku najszybciej.

Chcesz zlecić transport przez giełdę zleceń Furgonetka? Wystaw ogłoszenie na stronie gielda.furgonetka.pl

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%