› poradnik
09:54 / 04.10.2018

Jaką meblościankę wybrać do salonu lub pokoju?

Jaką meblościankę wybrać do salonu lub pokoju?

Z czym kojarzy się Wam meblościanka? Dawniej był to, składający się z kilku zestawionych ze sobą części, sporej wielkości segment, który zakrywał całą ścianę pokoju. Dzisiejsze nowoczesne meblościanki są przede wszystkim meblem, w którym przechowujemy ważne dla nas rzeczy oraz sprzęt RTV, od telewizora, przez odtwarzacze, konsole po pełne kino domowe. Tego typu meble powinny w efektowny sposób uzupełnić przestrzeń naszego pokoju, salonu czy sypialni. Jaką wobec tego meblościankę wybrać do naszego domu lub mieszkania?

JAKA POWINNA BYĆ IDEALNA MEBLOŚCIANKA?

Meblościanka powinna być przede wszystkim funkcjonalna, pojemna i zgrabna. Dobrym przykładem może tu być produkowana przez DANY MEBLE meblościanka Gosia. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, pasuje ona idealnie do małych mieszkań i salonów oraz do młodzieżowych pokojów.

Opisywana meblościanka składa się z trzech głównych elementów: komody, która pomieści wszystkie niezbędne sprzęty RTV, przeszklonej witryny podświetlanej niebieskimi diodami LED oraz górnej półki. Komoda oprócz zabudowanych schowków posiada także trzy wysuwane szuflady.

LICZY SIĘ WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Ważne znaczenie ma też wygląd zewnętrzny. W przypadku Gosi fronty wykonane są z lakierowanej płyty MDF w super połysku. Klient może tu wybierać fronty w 5 modnych kolorach: czarnym, białym, fioletowym, szarym i hebanowym. Co istotne, meblościanka Gosia jest podwójnie wzmocniona, dzięki czemu można na niej ustawiać nawet najcięższe sprzęty RTV. Dla wygodnych istnieje możliwość dokupienia do witryny zawiasów z cichym domykiem.

SZYBKI I NIESKOMPLIKOWANY MONTAŻ

Kolejną ważną rzeczą jest to, aby wybraną przez nas meblościankę można było szybko zmontować. Meblościanka Gosia wyróżnia się na tym punkcie, gdyż jest bardzo łatwa w montażu, Nawet laikowi jej złożenie zajmie godzinę do dwóch. Każdy moduł pakowany jest osobno z załączoną, czytelną instrukcją montażu, dzięki czemu nie dojdzie do pomyłki przy składaniu. Paczki natomiast zabezpieczone są przed zniszczeniem sporą ilością materiału izolacyjnego.

CO DOBRAĆ DO MEBLOŚCIANKI?

Co jeśli oprócz meblościanki, będziemy chcieli w naszym salonie ustawić coś jeszcze? Tutaj też jest rozwiązanie. W przypadku, gdy posiadacie większą przestrzeń w swoim domu, do meblościanki Gosia możecie dokupić dodatkowo produkowaną przez DANY MEBLE szafę Vegas, słupek Boston lub witrynę Miami. Każda z tych propozycji idealnie komponuje się ze sobą, dzięki czemu Twoje pomieszczenie nabierze jeszcze większego blasku i nowoczesności.

WAŻNA JEST CENA

Kupując meblościankę warto dowiedzieć się jaką opinią cieszy się ona wśród nabywców. Opisywana przez nas meblościanka Gosia jest jednym z najchętniej kupowanych produktów DANY MEBLE. W ofercie znajduje się już od 3 lat, a do tej pory zakupiło ją ponad 5 tys. zadowolonych klientów. Oprócz jakości i funkcjonalności wpływ na to miała m.in. atrakcyjnie niska cena – 499 zł.

DOSTĘPNOŚĆ I CZAS WYSYŁKI

Kolejna bardzo istotna sprawa to dostępność mebla. Gdybyście zdecydowali się zamówić meblościankę Gosia już teraz, jej wysyłka odbywa się praktycznie „od ręki”. Mebel ten zawsze dostępny jest w magazynie DANY MEBLE, co sprawia, że od jego zamówienia do dostarczenia klientowi wystarczy zaledwie 48 godzin roboczych.

Gdybyście potrzebowali porad lub mieli dodatkowe pytania, do Waszej dyspozycji pozostajemy pod numerem 667 160 181 oraz mailem dany-meble@o2.pl Możecie do nas pisać także na Facebooku (fb.com/danymeble) wysyłając wiadomość prywatną. Zapraszamy także na stronę www.dany-meble.pl

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 28