› imprezy
08:49 / 12.10.2015

Jam session w Krypcie

Jam session w Krypcie

W ten wtorek, 13 października jazzowe jam session w Klubie Środowisk Twórczych Krypta w wykonaniu gdyńskiego trio.

Paweł Urowski – kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor; absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu; zdobywca wielu nagród i wyróżnień indywidualnych w konkursach jazzowych; nagrał 11 płyt, w tym album nominowany do Fryderyka 2010, wydany w ramach formacji Dziki Jazz; współpracuje z wybitnymi jazzmanami nie tylko z Polski, w rankingu Jazz Forum jeden z najwybitniejszych kontrabasistów.

Marcin Stefaniak – saksofonista, kompozytor, pedagog Centrum Muzycznego Virtuo w Gdyni; absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej AM w Gdańsku w klasie Macieja Sikały; współpracuje z wieloma wybitnymi jazzmanami.

Tomasz Koper – perkusista; utalentowany absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia im. F. Chopina w Olsztynie w klasie perkusji oraz mgr inż. gospodarki przestrzennej; od lat związany z trójmiejską sceną jazzową; wraz z zespołami Sekstans oraz Tomasz Chyła Quintet zdobył liczne nagrody i wyróżnienia na festiwalach, konkursach i przeglądach zespołów jazzowych; bierze udział w wielu projektach muzycznych.

Rozpoczęcie godz. 20.00.
Wstęp 5,00 zł.
Klub Krypta w podziemiu CS Galeria EL.

 

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%