› strefa miss
11:41 / 12.07.2012

Jantar kolejnym przystankiem na trasie Bursztynowej Miss Polski

Jantar kolejnym przystankiem na trasie Bursztynowej Miss Polski

fot. Rafał Kadłubowski

Przed nami kolejny konkurs eliminacyjny Bursztynowej Miss Polski 2012. Tym razem najpiękniejsze dziewczyny polskiego wybrzeża, będzie można zobaczyć w sobotę 14 lipca, na plaży w Jantarze. Imprezie towarzyszyć będą finałowe zmagania zawodników, startujących w XIV Mistrzostwach Świata w Poławianiu Bursztynu.

Eliminacje do konkursu Bursztynowej Miss Polski 2012, rozpoczęły się przed tygodniem w Helu. Wówczas jurorzy spośród 10 kandydatek, do finału w Ustce zakwalifikowali 16-letnią elblążankę Magdalenę Srock. Galerię zdjęć, film i relację z Helu znaleźć można na stronie www.bursztynowamiss.pl

W nadchodzącą sobotę w Jantarze poznamy kolejną finalistkę. O tytuł Bursztynowej Miss Polski Jantar 2012 powalczy 10 dziewcząt: Alicja Oryl z Elbląga, Natalia Graciszewska z Kwidzyna, Patrycja Ławrynowicz z Elbląga, Agnieszka Boryń z Kwidzyna, Klaudia Krasuska z Elbląga, Karolina Skwarska z Nidzicy, Anna Kruszyńska z Elbląga, Alicja Kula z Górowa Iławeckiego, Monika Szerszewska z Elbląga i Magdalena Profis z Elbląga.

Oprócz głównego tytułu, przyznane zostaną także tytuły komplementarne: Bursztynowa Miss Publiczności Jantar 2012, Bursztynowa Miss Pujan Jantar 2012 oraz Bursztynowa Miss Fantazja Jantar 2012. Laureatki otrzymają nagrody ufundowane przez: Empire Distribution Sp. z o.o., dystrybutora marki MacCoffee oraz Hyson, kosmetyki marki Paul Sagane oraz szklaną statuetkę z bursztynem ufundowaną przez firmę Pujan.

Sobotnia impreza rozpocznie się o godzinie 18:00, na nadmorskiej scenie ustawionej przy wejściu głównym na plażę w Jantarze. Wyjście finałowe i koronację najpiękniejszych zaplanowano na godzinę 19:30. Widzowie zobaczą kandydatki w kilku wyjściach konkursowych: w sukienkach wieczorowych z Atelier Edyta Graca, strojach kąpielowych Self Collection oraz wyjściu sponsorowanym przez firmę MacCoffee. Imprezę poprowadzi znany dziennikarz telewizyjny Rafał Patyra.

Do finału zakwalifikuje się zdobywczyni głównego tytułu „Miss” danej miejscowości, a także w drodze wyboru jury - zdobywczynie tytułów komplementarnych. W finale 18 sierpnia w Ustce zobaczymy więc 12 najpiękniejszych dziewcząt polskich plaż.

Ostatnia z eliminacji Bursztynowej Miss Polski 2012 odbędzie się 21 lipca w Jarosławcu.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 81