› bieżące
06:40 / 20.06.2013

Jarosław Kaczyński w Elblągu. Prezes PiS wesprze Jerzego Wilka

Jarosław Kaczyński w Elblągu. Prezes PiS wesprze Jerzego Wilka

Dziś do Elbląga przyjedzie lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Prezes PiS spotka się z dziennikarzami mediów lokalnych, rodzicami Zbyszka Godlewskiego i mieszkańcami miasta. Wizyta ma związek z wsparciem dla kandydata na prezydenta miasta – Jerzego Wilka.

Kilka dni temu w Elblągu zjawił się praktycznie cały klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości. Teraz jednak nasze miasto, na 4 dni przed wyborami odwiedzi były premier RP i lider PiS – Jarosław Kaczyński. Najpierw prezes PiS będzie udzielał w swoim biurze wywiadów mediom lokalnym. Następnie o 16:30 planowane jest potkanie z rodzicami Zbigniewa Godlewskiego (Janka Wiśniewskiego). O godz. 17:30 zaś otwarte spotkaniem z elblążanami (Przystań Żeglugi Elbląsko-Ostródzkiej, ul. Wodna 1b, Elbląg).

Czego możemy się spodziewać po tej wizycie? Na pewno wsparcia dla kandydata PiS w wyborach prezydenckich – Jerzego Wilka oraz kandydatów na radnych miejskich. Z pewnością też usłyszymy słowa krytyki pod adresem Platformy Obywatelskiej i negatywnego obrazu naszego miasta pod rządami tej partii.

Redakcja elblag.net przeprowadzi wywiad z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

10
6
oceń tekst 16 głosów 63%