› policja
09:00 / 02.08.2017

Jednego dnia w Elblągu doszło do trzech wypadków

 Jednego dnia w Elblągu doszło do trzech wypadków

Wczoraj (1.08) doszło w Elblągu do trzech wypadków. Poszkodowanymi są: motocyklista, który trafił do szpitala oraz rowerzysta i kierowca samochodu osobowego.

Około godz. 13.30 na skrzyżowaniu Rawskiej, Grottgera i Łęczyckiej doszło do potrącenia rowerzysty przez kierowcę toyoty. Pierwszeństwo miał kierujący jednośladem. Rowerzysta doznał tylko niegroźnych skaleczeń i potłuczeń ciała. Był nietrzeźwy. Policjanci ukarali obu mężczyzn mandatami po 500 zł.

Około godziny 19 kierowca audi wyjeżdżał z ulicy Malborskiej w Aleję Tysiąclecia, a kierujący samochodem marki Renault jechał na czerwonym świetle i doszło do zderzenia. Kierowca audi doznał obrażeń, ale wystarczyła pomoc ratowników medycznych. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Sprawcy grozi utrata prawa jazdy.

Około godziny 21 na granicy Elbląga i gminy Milejewo 36-letni motocyklista uderzył w drzewo. Wygląda na to, że jechał z nadmierną prędkością, na łuku drogi wypadł z zakrętu i uderzył w drzewo. Przytomny mężczyzna z ogólnymi obrażeniami i raną nogi został zabrany do szpitala. Nie wiadomo czy był trzeźwy, bowiem nie pozwolił policjantom na badanie.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%