› bieżące
19:22 / 13.01.2014

Jedynka zagrała z WOŚP

Jedynka zagrała z WOŚP

fot. nadesłane

11.01.2014 r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej SP1 odbyła się zabawa karnawałowa ,,Magic Show” połączona z XXII finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zabawie wzięli udział nasi najmłodsi uczniowie: klasy zerowe, pierwsze, drugie i trzecie.

Czekała na nich moc atrakcji: sztuczki Pana Czarodzieja, niespotykane konkursy, wybory Miss i Mistera Balu oraz zabawa taneczna w rytmach znanych przebojów, którą prowadziły dwie postacie bajkowe. Podczas zabawy zorganizowano kiermasz rozmaitości oraz sklepik dla uczniów ze sprzedażą słodyczy i napojów. Świetlica szkolna zmieniła się w kawiarenkę dla rodziców. Tu sprzedawano kawę, herbatę oraz ciasta domowego wypieku. Tegoroczny bal przebiegł w bardzo miłej i wesołej atmosferze.

Po południu uczniowie klas 4-6 świetnie się bawili się podczas zabawy, oczywiście połączonej z WOŚP. W trakcie dyskoteki dzieci miały okazję nie tylko potańczyć, ale również wzięły udział w konkursach sportowych. Dla tych, którzy lubią śpiewać, było karaoke. Dużą popularnością cieszył się kiermasz rozmaitości, loteria fantowa i wróżby na 2014 rok. Można było także zjeść pyszne ciasta w kawiarence lub kupić ulubione słodycze w sklepiku. W tym roku nasza szkoła zebrała razem 3048zł.

Całą kwotę przekazujemy na konto WOŚP. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy Jurek Owsiak będzie grał do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Ewa Czarnecka
 

 

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%