› bieżące
07:22 / 04.09.2013

Jeszcze będzie ciepło! Zobacz prognozę pogody na ten tydzień

Jeszcze będzie ciepło! Zobacz prognozę pogody na ten tydzień

Choć czterdziestostopniowych upałów już nie będzie, pogoda podaruje nam jeszcze kilka całkiem przyzwoitych dni. W najbliższym czasie możemy spodziewać się wzrostu temperatur nawet do 24 stopni. To będzie ostatnia szansa, żeby w sprzyjającej aurze odpocząć przed jesiennym ochłodzeniem.

Według serwisu pogodowego prowadzonego przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, najbliższy weekend przyniesie ulgę tym, którzy jeszcze nie pogodzili się z panującymi obecnie warunkami atmosferycznymi. Przedstawiamy prognozę pogody opracowaną przez IMGW.

Środa (4.09)

Poranek będzie bezchmurny, jednak godziny popołudniowe przyniosą niewielkie zachmurzenie. Wczesny wieczór będzie pogodny, a po godz. 20:00 niebo zachmurzy się całkowicie. Najwyższa temperatura tego dnia nie przekroczy 19 stopni. Ciśnienie wynosić będzie 1021 hPa.

Czwartek (5.09)

Dzień będzie pochmurny, niebo zachmurzone. Godziny popołudniowe przyniosą niewielkie rozpogodzenie, jednak zachmurzenie utrzyma się na poziomie umiarkowanego. Temperatura wahać się będzie między 14 a 18 stopni, a ciśnienie nie przekroczy 1022 hPa.

Piątek (6.09)

Tego dnia znacznie się ociepli. Cały dzień będzie bezchmurny, ciśnienie spadnie do 1008 hPa, a termometry wskażą nawet 23 kreski powyżej zera.

Sobota (07.09)

Weekend rozpocznie się optymistyczną aurą. Nie będzie wiatru, nie będzie chmur, a odczuwalna temperatura powietrza wyniesie 24 stopnie w najcieplejszym momencie dnia. Ciśnienie nie przekroczy 1012 hPa.

Niedziela (08.09)

Drugi dzień weekendu, podobnie jak pierwszy, będzie napawać entuzjazmem wszystkich elblążan lubiących ciepło. 24 stopnie ciepła, bezchmurne niebo, bezwietrznie. Dokładnie tak jak w sobotę ciśnienie wyniesie 1012 hPa. Takie warunki atmosferyczne utrzymają się do wtorku.

Naszym Czytelnikom życzymy udanego wypoczynku podczas ostatnich ciepłych dni tego roku. Zachęcamy również, aby ten czas wykorzystać spacerując po elbląskiej Bażantarni, piknikując w miejskich parkach lub rekreacyjnie uprawiając sport. Nie trzeba jechać daleko, żeby cieszyć się pięknym, słonecznym dniem na tle uroczego krajobrazu.

Źródło: pogodynka.pl

8
0
oceń tekst 8 głosów 100%