› dzieci i rodzina
13:20 / 29.09.2015

Język angielski dla najmłodszych? Tak, ale tylko z profesjonalną kadrą

Język angielski dla najmłodszych? Tak, ale tylko z profesjonalną kadrą

Dziś język angielski to już standard. Niestety bądź stety, jesteśmy częścią Europy, często się przemieszczamy, zwiedzamy, jeździmy na wycieczki. Warto naukę tego języka rozpocząć już od najmłodszych lat. Angielski w przedszkolu? Zabawa poprzez naukę? Profesjonalni lektorzy? Tak, znamy firmę, która na wszystkie pytania odpowiada: tak! To „One Step to English”!

Z „One Step to English” nasza redakcja już się spotkała przy okazji festynu w przedszkolu „Bajka” w Braniewie. Przypomnijmy: był to jedyny sponsor całej imprezy. Ale nie tylko tej! Dyrekcja przedszkola w bardzo ciepłych słowa opowiadała o firmie i jej inicjatywach. Mirosława Niska, dyrektor „Bajki”, zaznaczyła, że przedszkole współpracuje z firmą już od kilku lat.

- Organizowali nam wiele wycieczek, a ta impreza jest jedną z większych, które firma nam sponsoruje.

No dobrze, ale czym jest „One Step to English”?

To nic innego, jak profesjonalna szkoła języka angielskiego w Elblągu i jego okolicach. Firma funkcjonuje od 2004 roku, co jest gwarancją bogatego dwojakiego doświadczenia. Po pierwsze – to miejsce, gdzie są zatrudnieni profesjonalni lektorzy, przygotowani na pracę z dziećmi w wieku przedszkolnym (od 2 roku życia). Po drugie – to ludzie, którzy nie tylko uczą, ale również gwarantują kompleksową opiekę, stały nadzór medycznych oraz sprawną organizację zajęć. Poza tym do każdego młodego ucznia podchodzą w sposób indywidualny. Tylko w taki sposób można idealnie dostosować tok nauki do potrzeb i możliwości dziecka.

Gdzie odbywają się zajęcia?

„One Step to English” to przede wszystkim nauka języka angielskiego w przedszkolu w Elblągu i okolicach.

W ramach współpracy z placówkami zapewniamy pełne wyposażenie i materiały. Dzieciom proponujemy zaś ekscytującą naukę poprzez zabawę – mówią właściciele firmy.

Zajęcia odbywają się najczęściej w cyklu 2 bądź 5 spotkań w tygodniu. Czas zajęć jest uzależniony od wieku dzieci – od 30 ( 3-4 lata) do 45 minut (5-6 lat). Pełną informację o tym, jak wygląda proces uczenia i jakimi pomocami dydaktycznymi dysponuje firma, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. http://angielski-elblag.pl/angielski-w-przedszkolu/

Dlaczego warto zapisać dziecko na naukę angielskiego?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Język angielski to podstawa w czasach rosnącej integracji europejskiej. Jest to również najpowszechniejszy język w krajach UE. Warto zadbać o to już od najmłodszych lat naszej pociechy. Im wcześniej, tym efekty będą lepsze. „One Step to English” gwarantuje również zaangażowanie rodziców w cały proces kształcenia. Wyniki są przekazywane na bieżąco, a każdy semestr zakończony jest podsumowaniem w formie zajęć otwartych. Uczestniczą w nim zarówno uczniowie, jak i ich rodzice.

Czy "One Step to English" to tylko nauka najmłodszych?

Oczywiście, że nie! Firma świadczy swoje usługi również dla dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjów (zajęcia indywidualne w domu lub na sali wykładowej, w grupie). Warto zadbać o rozwój języka obcego u dzieci już na tym poziomie wiekowym, aby było im po prostu łatwiej w liceum, na studiach bądź ogólnie w życiu. 

Zawsze to powtarzamy - w dzieci trzeba inwestować i dbać o ich rozwój. Nie można kończyć zajęć zaraz po wyjściu z przedszkola - mówią właściciele.

"One Step to English" to również kursy j. angielskiego dla firm, pomoc przy testach szóstoklasistów, gimnazjalnych oraz pełne przygotowanie i pomoc w nauce do matury. 

Podsumowując więc: jeżeli nauka języka angielskiego, to tylko "One Step to English"! Nie ma znaczenia Twój wiek, poziom kształcenia, czy jesteś rodzicem, dzieckiem, czy też prowadzisz firmę. To jedyna firma w naszym regionie, która kompleksowo zajmie się Twoją edukacją języka angielskiego. Serdecznie polecamy!

One Step to English – język angielski dla najmłodszych!
tel. 668 640 456 
tel. 668 640 499
e-mail: kontakt@angielski-elblag.pl 
e-mail biuro-angielski@wp.pl
www: http://angielski-elblag.pl/
Facebook: One Step to English

Artykuł sponsorowany

12
0
oceń tekst 12 głosów 100%

Powiązane artykuły

Bawili się nie tylko najmłodsi. Festyn w przedszkolu „Bajka”

01.07.2015

Ciepłe posiłki, disneyowskie piosenki i malowanie twarzy to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekały na podopiecznych przedszkola w Braniewie. Bawili się nie tylko...