› bieżące
00:02 / 27.03.2019

Jubileuszowy 30 Salon Elbląski – zgłoś swoje prace!

Jubileuszowy 30 Salon Elbląski – zgłoś swoje prace!

Z końcem miesiąca upływa termin nadsyłania zgłoszeń do uczestnictwa w największej i najbardziej prestiżowej wystawie prezentującej twórczość artystów związanych z Elblągiem – Salonie Elbląskim. W tym roku, ze względu na jubileuszową 30 edycję, taka prezentacja nabiera szczególnego charakteru.

Salon Elbląski, cyklicznie co dwa lata realizowana duża wystawa, to najlepsza okazja do zapoznania się z najnowszą twórczością artystów związanych z szeroko pojętym środowiskiem elbląskim (urodzonych w Elblągu, zamieszkałych w Elblągu lub związanych z dawnym województwem elbląskim, realizujących w środowisku elbląskim swoje artystyczne projekty).

Spośród autorów zgłoszonych i zakwalifikowanych do wystawy prac wybrani zostaną zwycięzcy Nagrody Rady Programowej i Nagrody Publiczności - a pewnie na tym nagrody się nie skończą.

Jest jeszcze możliwość zgłoszenia swoich prac do udziału w wystawie. Wypełniony formularz oraz zdjęcia maksymalnie 3 prac przyjmujemy mailowo (wioleta@galeria-el.pl) lub osobiście/pocztą do 31 marca 2019.

Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących warunków organizacji „30 Jubileuszowego SALONU ELBLĄSKIEGO” udziela Wioleta Bizunowicz, e-mail: wioleta@galeria-el.pl, tel. 55 625-67-84

Organizatorami 30 Jubileuszowego Salonu Elbląskiego są Centrum Sztuki Galeria EL oraz Elbląskie Towarzystwo Kulturalne.

Regulamin uczestnictwa w wystawie oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:
http://www.galeria-el.pl/news/id-30-salon-elblaski.html

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%