› bieżące
12:42 / 06.03.2012

Jubileuszowy Zlot Klubu Suzuki

Jubileuszowy Zlot Klubu Suzuki

W czasie długiego majowego weekendu odbędzie się jubileuszowy, dziesiąty już zlot Klubu Miłośników Suzuki. Hasłem zlotu, zaplanowanego na dni 3-6 maja 2012 r. w Zaborzu koło Częstochowy, będzie „X Zjazd KSP – wspomnienia z czasów PRL”.

Uczestnicy, oprócz wspólnych wieczorów przy ogniskach, mogą liczyć na liczne konkurencje oraz zabawy offroadowe i na torze, a także dodatkowe atrakcje, z których najciekawszy będzie bal przebierańców KSP.

Program Zlotu organizowanego przez
Stowarzyszenie Klub Miłośników Suzuki:

Czwartek, 3 maja
– przyjazd uczestników do bazy zlotu w ośrodkach w Zaborzu,
– kolacja (grill lub ognisko), wieczór integracyjny.

Piątek, 4 maja
– „Piknik 4x4” – konkurencje i zabawy na torze offroadowym w Juraparku w Biskupicach, dla wszystkich uczestników (właściciele aut osobowych dosiadają się do załóg aut terenowych) - konkurencje zręcznościowe, strzelnica, wspólne gry i zabawy.
– po powrocie z toru offroadowego obiadokolacja, jubileuszowy bal przebierańców KSP „Z czasów PRL”, otrzęsiny dla nowych uczestników i wiele innych wspólnych zabaw.

Sobota, 5 maja
– „Piknik-Lotnisko” - konkurencje na lotnisku-torze wyścigowym (troleje, przejazd z alkogoglami, próba stewarda, trasy zręcznościowe, itp.). W trakcie konkurencji na lotnisku będzie zorganizowany na miejscu piknik z konkurencjami i zabawami dla wszystkich uczestników. W godzinach popołudniowych i wieczornych w bazie zlotu obiadokolacja, uroczyste ogłoszenie wyników rywalizacji w poszczególnych kategoriach, loterie, aukcje, ognisko-grill, wieczór integracyjny.

Niedziela, 6 maja
– pożegnanie i odjazd uczestników ze zlotu.
Impreza będzie miała jak zwykle charakter turystyczno-rodzinny, wszystkie konkurencje samochodowe będą przystosowane dla aut seryjnych, osobowych i 4x4.

Zgłoszenia do udziału w zlocie są możliwe do 20 marca 2012 r. Więcej informacji o zlocie na stronie www.klubsuzuki.pl/index.php. Dodatkowych informacji udzielają Komandor Zlotu, Jarosław Chudzicki (j.chudzicki@klubsuzuki.pl) oraz Kwatermistrz Zlotu, Małgorzata Tokarczyk (m.tokarczyk@klubsuzuki.pl).
 

źródło: carfocus.pl

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%