17:30 / 02.08.2014

Juniorzy Concordii przegrali z Lechią Gdańsk

Zespół trenera Wojciecha Grzyba przegrał 1-3 z Lechią Gdańsk. Gracze z rocznika 98 przygotowują sie do rozgrywek w lidze wojewódzkiej i chcą uzyskać awans do fazy makroregionalnej. Przeciwnik był szczególnie w pierwszej części spotkania bardziej skuteczny i wygrał na stadionie przy ul. Krakusa.

W 16 minucie zawodnik gości wykorzystał niefrasobliwość defensywy gospodarzy i trafił do pustej bramki. Drugiego gola po zagraniu obrońcy ze skrzydła Lechia zdobyła w 25 minucie rywalizacji. Rzut karny w 30 minucie obronił bramkarz Concordii Damian Treder. Jednak już w następnej akcji goście powetowali sobie niewykorzystaną sytuację. W sytuacji sam na sam w 36 minucie rywal zdobył trzecią bramkę.

Potem szkoleniowiec gości zdecydował się na kilka zmian w składzie. Na boisku wystąpiło wielu zawodników rezerwowych, którzy bronili się przed atakami Concordii Elbląg. W 56 minucie gol dla podopiecznych szkoleniowca ze Śląska. Piotr Kosobucki zdecydował się na strzał z rzutu wolnego i posłał piłkę do bramki rywala. Drużyna juniorów młodszych Concordii jest w fazie budowy. Trener ma do swojej dyspozycji kilkunastu zawodników.

Concordia Elbląg - Lechia Gdańsk 1-3 (0-3)

Bramki: Kosobucki 56' - 16', 25', 36'

Concordia Elbląg: Treder - Łyczak, Gucajtis, Bieńkowski, Cecki, Kamiński, Koller, Weber, Szydłowski, Lullies, Kosobucki, również: Pink, Gromek, Mańkowski, Karman, Sulkowski, Gola