13:54 / 01.05.2014

Juniorzy Concordii przegrywają z Unią Warszawa

Concordia Elbląg z rocznika 97 występująca w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych przegrała z Unią Warszawa na wyjeździe po zaciętym spotkaniu 3-4. Była to druga porażka w tym sezonie zespołu trenera Marcina Płuski. Zatem elblążanie już nie znajdują się na pierwszym miejscu w lidze.

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył w 6 minucie Jakub Błoch. Jednak za chwilę odpowiedział Paweł Sagan. W 16 minucie gola dla Unii zdobył Kamil Wochniak. Do przerwy więcej się nie działo. Największe emocje były w drugiej części. Szybkie bramki w odstępie 5 minut dla Concordii zdobyli Mariusz Pelc i Damian Weber. Wdawało się, że dobry rezultat jest w zasięgu gości. To tylko podrażniło gospodarzy, którzy wykazali się dużą determinacją zdobywając kolejne bramki. Wygrana Unii 4-3 nie przyszła piłkarzom z Warszawy łatwo.

Unia Warszawa - Concordia Elbląg 4-3 (2-1)

Bramki: Błoch 6', Wochniak 16', 76', Marczyk 72' - Sagan 12', M. Pelc 60', Weber 65'

Concordia: Sominka - Lubiejewski, Pelc, Niburski, Duszak, Makar (41' Kwiatkowski), Bukacki, Kiełczyński (65' Maczukin, Załucki (41' Weber), Marcinkowski, Sagan