› biznes
19:11 / 05.03.2013

Już działa nowy portal inwestycyjny Warmii i Mazur

Już działa nowy portal inwestycyjny Warmii i Mazur

Warmińsko-Mazurskie Centrum Obsługi Inwestora informuje, iż od kwietnia 2012 roku działa nowy Portal Inwestycyjny Warmii i Mazur.

Portal dedykowany jest wszystkim osobom zainteresowanym inwestycjami oraz współpracą gospodarczą na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz przedstawicielom samorządów lokalnych zainteresowanych promocją swoich terenów inwestycyjnych.

Użytkownicy portalu znajdą na nim przydatne informacje dotyczące: zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, dostępnych zachętach inwestycyjnych, atrakcyjnych terenów inwestycyjnych m.in. specjalnych stref ekonomicznych, parków technologicznych oraz samorządów, dostępnej pomocy w procesie obsługi inwestycji na Warmii i Mazurach.

Osoby zainteresowane międzynarodową współpracą gospodarczą również znajdą tu coś dla siebie: aktualne informacje dotyczące źródeł finansowania eksportu oraz punkty wsparcia współpracy międzynarodowej w ramach usług świadczonych przez WMARR S. A. w Olsztynie mogą być nieocenione w trakcie podejmowania decyzji o dalszej ekspansji przedsiębiorstwa na rynki zagraniczne.

Portal to źródło informacji o regionie Warmii i Mazur, z którego użytkownicy mogą dowiedzieć się o: najważniejszych wydarzeniach wspierających rozwój przedsiębiorców m.in. bezpłatny udział w targach, misjach, konferencjach sesjach B2B dla przedsiębiorców i samorządów oraz aktualnościach z życia gospodarczego regionu.

Serwis dostępny jest pod adresem  www.InvestInWarmiaAndMazury.pl.

2
1
oceń tekst 3 głosów 67%