› bieżące
08:22 / 07.06.2019

Już dziś, 7 czerwca, po raz ostatni otwierają bramę kompleksu dla mieszkańców Elbląga

Już dziś, 7 czerwca, po raz ostatni otwierają bramę kompleksu dla mieszkańców Elbląga

fot. archiwum 16 brem.

Dziś, 7 czerwca 2019 roku, 16. Żuławski Batalion Remontowy obchodzi swoje doroczne święto. Jest to ostatnie święto w ramach batalionu. 16 Żuławski Batalion Remontowy decyzją przełożonych przeformowuje się 16. Pułk Logistyczny. Z okazji naszego święta przygotowaliśmy bardzo wiele atrakcji.  

Dziś w godzinach 9. 00 – 13. 00 otwieramy szeroko bramę naszego kompleksu dla mieszkańców miasta i regionu. Po raz ostatni będą mogli Państwo zwiedzić nie tylko 16. batalion ale również batalion w tym kompleksie - lada moment rozpoczynamy "przeprowadzkę" do kompleksu przy ul. Łęczyckiej w Elblągu.

Chcemy Państwu zademonstrować wyposażenie jeszcze 16 batalionu ale również uzbrojenie i technikę wojskową występującą na wyposażeniu jednostek 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej. Zaprezentują się także zaproszeni "goście" w tym m. in. jednostka specjalna "GROM", która zademonstruje część swojego wyposażenia.

Punktualnie o godz. 11. 00 na placu apelowym batalionu rozpocznie się uroczysta zbiórka stanu osobowego z okazji naszego święta. W programie także – ok. 12. 00 - pokaz dynamiczny. Możemy o tym wiele pisać i mówić, ale lepiej po prostu być w tym dniu  z nami - elbląskimi remontowcami.

Zatem zapraszamy – już dziś – 7 czerwca, w godz. 9. 00 – 13. 00 do kompleksu koszarowego przy ulicy Królewieckiej 130. 

Zbigniew Tuszyński

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%