› sport
09:04 / 24.07.2019

Już dzisiaj turniej piłkarski Soccer Cup

Już dzisiaj turniej piłkarski Soccer Cup

fot. MOSiR w Elblągu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza młodych miłośników futbolu na I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Soccer Cup. Zawody rozegrane zostaną w najbliższą środę, 24 lipca, na boisku mieszczącym się na torze Kalbar.

Wakacje w pełni, pogoda w ostatnich dniach dopisuje, zatem nie ma lepszego sposobu na aktywny wypoczynek, jak zajęcia na świeżym powietrzu. Najbliższa okazja, by się o tym przekonać, nadarzy się już w środę, 24 lipca, kiedy to rozegrany zostanie I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Soccer Cup. Zawody odbędą się na boisku mieszczącym się na torze łyżwiarsko-wrotkarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola 8. Początek zmagań piłkarskich przewidziano na godz. 10.00.

W zawodach mogą wystartować dzieci ze szkół podstawowych. Zespół musi składać się z pięciu zawodników plus bramkarz oraz maksymalnie trzech zawodników rezerwowych. W zależności od ilości zgłoszonych ekip, turniej rozegrany zostanie systemem „każdy z każdym” bądź pucharowym. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali słodkie upominki. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą 15 minut przed rozpoczęciem rozgrywek.

Zapraszamy również od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 15 do strefy gier i zabaw, która mieści się w budynku lodowiska Helena przy ul. Karowej. Do dyspozycji są: stoły do tenisa, piłkarzyki, cymbergaje, trampoliny, kręgle oraz boiska do koszykówki i mini piłki nożnej.

MOSiR w Elblągu

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 3